2733
2739

حالا اعتقاد هر کسی واسه خودش علاوه بر اینک نمیگیره جلو همه خیلی عادی چی میخوره 

بهش از بس گفتم نکن این کارا رو خسته شذم میگه باشه بعد دوباره کار خودشو میکنه کاش یه سری از مادرا میفهمیدن هدف از بچه دار شدن تربیتش هم هست کاش یه سری چیزا رو مامانش یادش میداد.. من خودم خجالت میکشم از کارش و خودش نه اصلا عین خیالش نیس

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

من چندروزپیش رفته بودم یه جایی اسم شهرو نمیارم بودم،هرچی مردم دیدم روزه دارنبودن رستوران پرازآدم بود داشتن غذامیخوردن

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
2738
واقعا کاش عادی نشه.. بعضیا هستن روزه هستن زشته این کار

نمیدونم ما ک راحتیم روزه‌دارها هم مشکلی ندارن

ما حروم لقمگیِ رفیقمونو  جلو جنس مخالف دیدیم :)      ور کسی بمیر ک وشت تب کنه
من اصلا منطقی نمیدونم این تفکرو کسی که روزه میگیره لابد توانشو داره تازه داره حال فقرا رو درک میکنه ...

خب ببین منم دو روز گرفتم دیدم نمیتونم دیگه نگرفتم ولی دلیل نمیشه جلو بقیه بخورم شاید طرف دلش بکشه و این گناهه

2706