2737
2734
عنوان

یه زنه دست از شوهرم بر نمیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 37 پست
آشپز شرکتشون تو یه شهر دیگه هست. اونجا شوهرمو با زرنگ بازی کشید سمت خودش. به خودشم قبلا خیانت شده. م ...

زنه چند سالشه چی بگم خواهر همین چیزا وابستگی میاره حالا شاید از لطف شوهرت براش کاری میکنه اونم اینکارو میکنه ولی تهش وابستگی هس بینشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا تو این زمونه خواهر برادرا سایه همو با تیر میزنن چه برسه بخوان به هم هدیه بدن من اکه جات بودم ب ...

آخه شوهرم گفته حق نداری به زنه چیزی بگی. می ترسم چیزی بگم و منو بزاره بره

2728
آشپز شرکتشون تو یه شهر دیگه هست. اونجا شوهرمو با زرنگ بازی کشید سمت خودش. به خودشم قبلا خیانت شده. م ...

سلام اگه شوهرتون حساسیت نشون میده برا گردنبند اینا بگو جلو اون خانم در نیار تو خونه دربیار ولی الان بازم زیاد اسرار نکنید کم کم در ضمن شوهرتون حس وابستگی بهش پیدا کرده یجورایی ایشون هم بهشون چسبیده دوطرفه هس طوری که متوجه نشه بیشتر به شوهرتون پیام بدید کار های انجام بدید که دوس دارن کاری نکنید ازتون بدشش بیاد نگرانی هاتون بیشتر بروز بدید نگرانی عاشقانه شام ناهار بیشتر خلوت کنید از گذشته هر چی گپ بزن با شوهرت

2740
ساده نگیری یه وقت

دعا کن اون زنه بمیره. لطفا نگو درست نیست اون باید بمیره. ۵ ماهه دارم از دستش عذاب می کشم. خیلی پر رو هست. هر کی که وارد زندگی کسه دیگه بشه پر رو هست.  

بدبختی خیلی از رابطه ها از همین درد دل شروع میشه، اینکه میگه هوای زنت را داشته باش میخواد خودش را خوب جلوه بده بیشتر خواستنی بشه.

بدبختی خیلی از رابطه ها از همین درد دل شروع میشه، اینکه میگه هوای زنت را داشته باش میخواد خودش را خو ...

آره خیلی مامولکه. از اون پدر سوخته هاست میگم که از اول از راهش اومد جلوی شوهرم و راه رفتنو یجورایی واسه شوهرم بست.

2706