2733
2734
عنوان

یه زنه دست از شوهرم بر نمیداره

769 بازدید | 37 پست

شوهرم میگه رابطمون خواهر و برادری هست. اجازه هم نمیده به زنه بگم برو. خیلی تو فشار هستم. زنه برای شوهرم یه گردن بند خریده گفته درش نیار شوهرمم چسبیده به اون گردن بند. میگره درش نمیارم. میگه اون عین خانواده منه. تو رو خدا بگین چطوری باید از شر اون زنه راحت بشم؟ زنه خیلی زرنگه اگه کار اشتباهی کنم ممکنه زندگی خودمم بهم بریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیا تاپیک قبلم اگه میخوای شوهرت به غیر خودت طرف کسی نره

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740

والا تو این زمونه خواهر برادرا سایه همو با تیر میزنن چه برسه بخوان به هم هدیه بدن

من اکه جات بودم به زنه میگفتم اکه شوهر داشت به شوهرش میگفتم

تو باید اولدیت شوهرت باشی اون باید به حرفت اهمیت بده و اون زن را رها کنه. اگه نکردبدون خودشم دست از سر زنه برنمیداره

الهی به امید خودت...  
زنه چکاره شوهرت هس ک گردنبند میگیره براش چ نسبتی داره

آشپز شرکتشون تو یه شهر دیگه هست. اونجا شوهرمو با زرنگ بازی کشید سمت خودش. به خودشم قبلا خیانت شده. مریضم هست همش به شوهرم پیام میده از غم و غصه های زندگیش میگه و میگه از درد دارم میمیرم و شوهرم بهش میگه عیب نداره تحمل کن بعد شوهرم میگه من که بهش اینو میگم اون دردش بهتر میشه. زنه همش به شوهرم میگه هوای زنتو داشته باش. نمیدونم چرا از زنه خوشم نمیاد؟ به نظرت باید از زنه بدم بیاد یا نه؟

2706