2737
2739
عنوان

رابطتتون خراب شده؟

119 بازدید | 9 پست

شده تا حالا کسی با نظرش رابطتونو خراب کنه و باعث بشه شما به رلتون سرد بشید؟ 

چی گفته و چی شد

🆎❤️🎀قــــ‌نـــ‌‌دکــــ‌م🎀❤️🆎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی به نظرم طرف خودش بی عرضس توانایی نگه داشتنت رو نداره اینا همش حرفه 

چ ربطی ب تاپیکم داشت 

فکر کنم اشتباه تایپ کردی برا تاپیک دیگه بود 

2728
مگه به حرف مردم وارد رابطه شدم که با حرف اونا بخواد خراب بشه ؟ حرف که زیاد میزنن شنونده باید عاقل با ...

بلاخره بی تاثیر نیس حرف بقیه   

می‌دونی 

چ ربطی ب تاپیکم داشت  فکر کنم اشتباه تایپ کردی برا تاپیک دیگه بود

ربطش اینه چیزی به اسم چشم بد وجود نداره 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀

من دوسال برا رسیدن براش جنگیدم 

همه واسه اینکه ب هم نرسیم اومدن بد گفتن ازش 

گفتن مشروب میخوره، گفتن دختربازه،گفتن دزده😂

ولی من ازش دست نکشیدم و حتی لحظه ای ب این حرفا فک نکردم 

الانم دوساله نامزدیم و بی نهایت کنارش احساس خوشبختی دارم

میخوام بگم اگه واقعا دوسش داری دلسرد نشو ازش با هیچ حرفی 

«پرسیدند:آیا‌ او را در حدِ مرگ دوست داری؟        گفتم:بالای قبرم از او صحبت کن و ببین چطور مرا زنده می کند...🌱🤍»                                                                «چگونه می‌شود به شاخه‌ی شکسته فَهماند که باد عذر خواهی کرده است...؟❤️‍🩹»                                                    #محمود_درویش🌱💎
2740
من دوسال برا رسیدن براش جنگیدم  همه واسه اینکه ب هم نرسیم اومدن بد گفتن ازش  گفتن مشروب ...

الان دزدی نمیکنه 

مشروب نمیخوره 

دختر بازی نمیکنه 

منم عاشق یه مرد بد شدم اما دیدم طاقت موندن ندارم ولش کردم اما واااااقعا دوسداشتم باهاش عاشقی کنم حس نابیه اما تهش تباهیه

...
الان دزدی نمیکنه  مشروب نمیخوره  دختر بازی نمیکنه  منم عاشق یه مرد بد شدم اما دیدم ...

اینا همش حرفای خانواده پدریم بود

من عاشق ادم بدی نشدم

نامزد من اصلا اهل این حرفا نیس 

از کوچیکی کار کرده و همه چی داره و وضع مالیشم خیلی خوبه خداروشکر و چون پسر خودشون(عموی کوچیکم) هیچی نداره زورشون میومد.چون نامزدمو و عموم تقریبا همسنن

از همه لحاظ عالیه خداروشکر 

کارخوبی کردی

موندن با یه ادم بد تهش واقعا تباهیه

«پرسیدند:آیا‌ او را در حدِ مرگ دوست داری؟        گفتم:بالای قبرم از او صحبت کن و ببین چطور مرا زنده می کند...🌱🤍»                                                                «چگونه می‌شود به شاخه‌ی شکسته فَهماند که باد عذر خواهی کرده است...؟❤️‍🩹»                                                    #محمود_درویش🌱💎