2737
2734
عنوان

سوختگی لطفا کمک

167 بازدید | 17 پست

دستم چند روز پیش با چایی سوخته من فقط پماد سوختی ی بار زدم بعد دیشب فقط سرم شستشو کننده روش ریختم از دیروز خارش میکنه یعنی عفونت کرده چیکار کنم تا خوب بشه 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
واقعا خوب میشه 

سوختگیت درچه حده؟؟؟

دختر من درجه ۲ سوخت..همش دکتر و پانسمان آخرم یه قسمتش عفونت کرد بعد که خو ب شد همونجایی که عفونت کرده جاش مونده و مشخصه...

شمابایدآنتی بیوتیک هم بخوری دختر منم قبل از عفونتش همون روزی که سوخت دکتر بهش آنتی بیوتیک داد

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
2738
سوختگیت درچه حده؟؟؟ دختر من درجه ۲ سوخت..همش دکتر و پانسمان آخرم یه قسمتش عفونت کرد بعد که خو ب شد ...

از جلی انگشتام تا ارنجم اونم ی طرفش سوخته خیلی میسوزه الانم اب میاد ازش و خارش میکنه میترسم عفونت کنه ی وقت 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
از جلی انگشتام تا ارنجم اونم ی طرفش سوخته خیلی میسوزه الانم اب میاد ازش و خارش میکنه میترسم عفونت کن ...

بنظرم برو دکتر ممکنه عفونت کرده باشع اونوقت خیلی بده من دخترم با آب جوش سوخت تجربه کردم هنوزم یاد میاد تن و بدنم ملیرزه...ازهمین الان اگه آنتی بیوتیک دادی توخونه بخور فردا ببر دکتری بیمارستانی جایی نشون بده نزار اگه عفونته شدید تربشه فردا زجرش رو خودت میکشی ها

دوستان کاربری دست دوتاخواهره یه متاهل ودارای دوفرزند یکی مجرد.....
از جلی انگشتام تا ارنجم اونم ی طرفش سوخته خیلی میسوزه الانم اب میاد ازش و خارش میکنه میترسم عفونت کن ...

چای مگه چقدر داغ مستقیم از قوری ریخت

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
چای مگه چقدر داغ مستقیم از قوری ریخت

اره خیلی سوخت خیلی ☹️

شما باید بلافاصله بعد از سوختن دستتون رو توی آرد سرد میذاشتیم اصلا تاول هم نمی زد

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
شما باید بلافاصله بعد از سوختن دستتون رو توی آرد سرد میذاشتیم اصلا تاول هم نمی زد

اها نمیدونستم من سریع رفتم گرفتم زیر اب سرد بعدم خمیر دندون ☹️

2706