2733
2734
عنوان

چطوری توی خونه لاغرشم

600 بازدید | 68 پست

سلام دوستان.من ۲۸ سالمه متاهل هستم.پسرم ۶ سالشه.تا قبل بارداری خیلیییی لاغر بودم.البته باشگاه میرفتم.ولی بعد بارداری و زایمان چاق شدم.فقطم از پایین تنه.باشگاه نمیتونم برم شهریش ماهی ۵۰۰ تومنه نمیتونم بدم دکتر تغذیه ام نمیتونم برم.فقط تنها راهم توی خونه لاغر شدنه.داروی گیاهی چیزی که خوردین لاغر شدینو بهم بگید تروخدا خیلی دوس دارم وزنم ۶۵ کیلو بشه.چون قدم ۱۶۸ هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو خونه ورزش کن 

تغذیه رو رعایت کن 

عالی میشه هیکلت 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2738

توی خونه ورزش کن، رژیم بگیر، طناب هم بزنی خیلی خوبه وزنت میاد پایین چون عرق میکنی، درکل بنظر من قرص نخور ورزش کن و رژیم بگیر اوکی میشی

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤

برو تو گوگل بزن هپی فت امین جعفری عالیه ها

من خودم هنرجوش بودم بدون رژیم وسختی ۷کیلو کم کردم بدون برگشت هنوزم دورم تموم شده دارم خورد خورد کم میکنم

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

توی خونه خیلی سخته لاغر بشی ...

میان وعده و اینا باعث ترشح دوپامین تو بدن میشه...وقتی حوصلت سر میره میری سراغ خوردن این هورمون ترشح میشه...هورمون شادی اوره...جایگزینش ورزشه..نه برا لاغر شدن ورزش باعث ترشح سروتونین میشه...برا همین بجای غذا خوردن ورزش کن...پیاده روی هم خیلی برا خانما خوبه

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
با برنامه های ورزشی تو خونه یه ساعت ورزش کن ..کالری شماری کن ..اگه تونستی پیاده روی هم بکن ..آب زیاد ...

اره توی شبکه جم یه مدت ورزش میکردم حلقه میزدم متاسفانه ارتروز زانو ام دارم ورزش یا پیاده روی میکنم پا درد میگیریم😮‍💨

توی خونه خیلی سخته لاغر بشی ... میان وعده و اینا باعث ترشح دوپامین تو بدن میشه...وقتی حوصلت سر میره ...

اره واقعا من خیلی ریزه خوری دارم بخاطره اون دوست دارم یچیز بخورم که جلوی اشتهامو بگیره

قرص شیمیایی همسرم نمیزاره بخورم.دانه چیا رو چطوری مصرف کنم؟

یه قاشق غذاخوری سر خالی دانه چیا ، یه ق.م آبلیمو ، نوک ق.چ نمک صورتی ، یه ق.م عسل رو تو یه لیوان آب ولرم بریز و هر روز صبح نیم ساعت قبل از صبحانه بخور ، دانه چیا رو از شب قبل بزار خیس بخوره 

من خالم استفاده کرد با اینکه سنس خیلی بیشتر از شما بود و سخت تر لاغر میشد ولی کلی کم مرد و خوشتیپ شد ، امیدوارم نتیجه بگیری 

2706