2733
2734
عنوان

اکس سه سال پیشم رل زده

120 بازدید | 12 پست

با پروفایل دو نفره ی عشقولانش میاد استوری های منو سین میزنه

فازش چیه

نمیدانم اطلاعی ندارم

در ضمن پیجم فالووراش چندهزار تاییه و پی وی هم نیس

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اوففف اکس سه سال پیشو مگ یادته🤣🤣

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 
2728
اوففف اکس سه سال پیشو مگ یادته🤣🤣

اره خیلی

میدونی یه حس عجیبی بهش داشتم

انگار جفت روحیم بود

ولی شرایطمون اوکی نشد

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
میخواد بسوزتت ولی چ بیکاریه ناموسا د آخه بعد سه سال لاشی؟؟؟😂🤣🤣🤣

نه من اگه ببینم با کسی خوشبخته خدایی براش خوشال میشم نمیسوزم😐😂

2740
اره خیلی میدونی یه حس عجیبی بهش داشتم انگار جفت روحیم بود ولی شرایطمون اوکی نشد

هعی بیخیالش باو

من تا الان فقد یدونه اکس دارم اونم ۳ سال باهاش بودم ینی باورت نمیشه کل زندگیمو با اون میگذروندم ولی فک میکنی تهش چیشد؟خیانت کرد و رید ب همچیز بی سر و صدا از زندگیش رفتم و دو سالی میشه و خیلی وقته ک ندیدمش خاسم بگم ته این عشقا همینه تلخ

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 
هعی بیخیالش باو من تا الان فقد یدونه اکس دارم اونم ۳ سال باهاش بودم ینی باورت نمیشه کل زندگیمو با ا ...

صحیح

خودمم عشق و عاشقی به پشممه ولی این یکی فرق داشت

صحیح خودمم عشق و عاشقی به پشممه ولی این یکی فرق داشت

ارزو میکنم یکی دیگ بیاد تو زندگیت ک‌ تک باشه برات🫀