2733
2734

پسرم ۱۴ ماهشه تا ۸ ماهگی فوق العاده اروم و باهوش و هوشیار بود شبا تا صبح یک سره میخابید از ۶ ماهگی غذاشوک شروع کردم راحت میخورد بدون این که یدونه دستمال کثیف بشه همه میگفتن چقد ارومه همچیش قد وزن نرمال عالی ۸ ماهگی که ۴ دستو پا رفت شیطنت شروع شد دیگه ب زور و بازی و دلقک بازی غذا میخورد هر چقد وقت یکبار شیر خوردنش دچار چالش میشد گاهی میخورد گاهی انقد کنجکاو اطراف بود ک اصلا لب نمیزد دائما در حال چهاردستو پا رفتن بود اصلا اروم قرار نداشت خوابش سبک شد شدید هر جور شده غذاشو همه وعده هاشو میدم(غذای سفره.سوپ.موز.خرما.پسته.میوه.گاها بیسکوییت مادر)ب دلیل بارداری ناخاسته مجبور شدم از شیر بگیرم سرلاک گندم موز و شیرخشک نان باهم قاطی میدم روزی دو وعده میدم ولی اصلا تپل نمیشه از بس شیطونه ولی بهداشت میگه قد و وزنش نرمال و روی خط سبزه تغریبا عالیه شربت های مکملشم همیشه میدم ولی الان ۳ ماهه شبطنتش بدتر شده کاملا بی صدا میدوعه این ور اون ور تازه چند قدم راه رفتن یاد گرفته مجوریم پاشو ببندیم ب ستون با روسری بلند جلوش انواع خوراکی و اسباب بازی میریزم فلم میزارم ی مدتی راحتم ولی خونه مردم مخصوصا الان ک عیده خیلی سخته کنترلش داعم تو بقلش نگه میداره شوهرم راه میره ک سرش جایی نخوره خداییش چیزیم خراب نمیکمه میترسیم چاقو برداره بزنه چشمش چکار کنم اروم تر شه راستی تو ماشین چون مجبوره ثابت بشینه دیوونه میشع انقد جیغ میزنه گریه میکنه ک مجبوریم برگردیم  اگه‌تجربه دارید بهم بگید چکار کنممممم

اگه واقعا حس میکنی بیش از حد فعالیت داره ممکنه بیش فعالی‌داشته باشه

زینک اگه میدی قطعش کن

پسر بچه ها یکم بیشتر شیطونی میکنن 

اگه‌خودت یا پدرش اینجوری بودینم طبیعیه

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
 اگه واقعا حس میکنی بیش از حد فعالیت داره ممکنه بیش فعالی‌داشته باشه زینک اگه میدی قطعش کن پس ...

باباش میگه من همیننوری بی صدا بودم و شیطوووون الانم شوهرم انقد انرژی داره خیلی وقتا میره سرکار تا ۲ میاد با هم بچمو غذا میدیم نگه میداریم ۳ میخابن تا ۵.۶ بیدار میشه هم شوهرم هم پسدم یکجا نمیشینن تو خونه کار میکنه تمیز میکنه ظرف میشوره ب هر بهونه ای میره خرید حموم بچه نگه میداره اصلا خسته نمیشه

باباش میگه من همیننوری بی صدا بودم و شیطوووون الانم شوهرم انقد انرژی داره خیلی وقتا میره سرکار تا ۲ ...

خب پس بچه به باباش رفته انرژیش ماشاالله زیاده سعی کن درست تربیتش کنی که شیطنتش باعث اذیت شدن بقیه نشه

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
نوروخدا مثال بزن چکار کنم

مثلا برا تخلیه انرژیش همیشه ببرش خونه بازی که اونجا حسابی بازی کنه  

آهنگ براش بذار که برقصه بپر بپر کنه

موقعی هم که خسته شد براش قصه بخون

بشین چیزای قشنگ براش تعریف کن بازی فکری و لگو بگیر خونه سازی کن براش یاد بگیره به‌موقع شلوغ باشه و به موقع بشینه تمرکز کنه

مطمئنم بچت خیلی باهوووووشه البته اینجوری بچه ها معمولا تا ۴-۵سالگی همین شکلی هستن کم کم آروم تر میشن عاقل تر میشن

2738
مثلا برا تخلیه انرژیش همیشه ببرش خونه بازی که اونجا حسابی بازی کنه   آهنگ براش بذار که برقصه ب ...

فوق باهوش فوق تیز مورچه از کنارش رد شه با چشم دنبالش مسکنه منو باباش شوخی کنیم محل نمیده همین ک جدی داد بزنیم سریع تیز میشه نگاه میکنه