2733
2739

کل سال پسرعموهامو ما نگه داشتیم عمه ام حتی یه شب نبرد پیش خودش نگه داره  حالا پدرشوهر مادرشوهرش اومدن تهران اینارو ببینن ظهر یه ناهار بهشون داده بعد شام آورده خونه ی مادربزرگم ما هم اینجاییم از غروب تو گوش بابام خوند که اینارو ببر خونه خودتون من میخوام استراحت کنم انگار ما عید نداریم انگار من سر‌کار نرفتم یه سال انگار ما نمیخوایم استراحت کنیم 

سر ماجرای پسرا زرنگی کرد همه ی  زحمتو انداخت گردن ما الان پدرشوهر مادرشوهرشم انداخت گردن ما  حالا معلوم نیست چند روز خونه ما بمونن

خیلی دلم میخواد پسرا  رو بندازم گردنش مجبور شه با خودش ببره مسافرت حالش جابیاد میخوام همین الان همه هستن تو جمع مطرح کنم پسرارو عید عمه امم نگه داره یا مادربزرگم کمک کنید بگید چه جوری بدون اینکه عصبانی بشم حرف بزنم چی بگم

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بگو عمه پسرعموهارو با خودتون ببرین گردش حال هواشون عوض شه تو روحیه شون تاثیر داره😂

خب اگه پی حرفمو نگرفت زد به اون راه چی

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2728
 وا پسرا چند سالشونه

۷ ساله و ۹ ساله

به نظرم اصلا نباید بچه کس دیگه ای رو نگه داری 

بچه هزار تا مسولیت داره اتفاقی براشون بیافته یقه شما رو میگیرن 

من یه روز داییم پسرش رو آورد نگه دارم قبول نکردم گفتم شیطونی میکنه میزه تو کوچه ماشین بهش میزنه من از پسش بر نمیام

با همه جور آدمی بگرد ولی شبیه نشون نشو 
 خب اگه پی حرفمو نگرفت زد به اون راه چی

بگو چون ما سرمون شلوغه درگیر مهمون داریم وقت نمیکنیم  اینقدر پیش ما بودن یکمم به شما میرسه ببری گردش

✌خُوبِتُ میگَن بَدِتُ میخوان تَوَلُدِت نَ وَلی خَتمِتُ میان

پدر شوهر و مادر شوهرش چه ربطی به شما دارن که گفته شما ببرین خونتون! مگه اقوامتونن؟ چه عمه ی پررویی، بهش زنگ بزن بگو مگه خونه ما مسافرخونه و مهمان سراست، مهمون تو هستن، پدر مادرِ شوهر تو هستن ، خونه ما چرا بیان. 

پسر عموهات مگه پدر مادر ندارن؟؟؟؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
به نظرم اصلا نباید بچه کس دیگه ای رو نگه داری  بچه هزار تا مسولیت داره اتفاقی براشون بیافته یق ...

این دوتا هم خون مارو تو شیشه کردن اسیر شدیم از دستشون مادربزرگم میگه من اعصاب ندارم عمه ام میگه خودم بچه کوچیک دارم شاغلم عموهامم که مجردن اگه ما پسرا رو نگهشون نداریم باید بزاریمشون تو خیابون 

پدر شوهر و مادر شوهرش چه ربطی به شما دارن که گفته شما ببرین خونتون! مگه اقوامتونن؟ چه عمه ی پررویی، ...

ربطی به ما نداره جز اینکه بابام خودشیرینه و عمم هم اداش زیاده 

نه پسرعموهام بچه ی طلاقن باباشون زندانه مامانشون هم قبولشون نمیکنه

ربطی به ما نداره جز اینکه بابام خودشیرینه و عمم هم اداش زیاده  نه پسرعموهام بچه ی طلاق ...

عزیزم چرا انقدر خودتو درگیر بچه ها میکنی 

بهشون محل نزار خودتم برو تو اتاق و به کار های خودت برس 

با همه جور آدمی بگرد ولی شبیه نشون نشو 
2706