2733
2734
عنوان

بندازم بره این ریمل هارو؟

1350 بازدید | 12 پست
نمیدونم چرا روغن زیتون ریختم تو دوتا ریمل هام که خیلی دوسشون داشتم.. زیاد شد انگار.هرچی میزنم انگار هیچی نمیزنم

خراب شد رفت پی کارش آره؟

زندگی وسرنوشت ما درگرو باورهاست...مثبت باورکنیم تا خوب زندگی کنیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

گلاب باید میزنی چند قطره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

دوستم یادت باشه

هروقت ریملت خشک شد و خواستی احیاش کنی چند قطره (دو یا سه قطره) چایی بریز توش و بزار مدتی بمونه یعنی بیشتر از نیم ساعت

تاثیرش معجزه اساست

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

من دستگاه تصفیه آب دارم.اگه داری از اون  2-3 قطره بریز توش. یا آب و بذار بجوشه و خنک بشه ...باز 2-3 قطره بریز

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

خیلی وقته از تاپیکت گذشته ولی مینویسم تجربه شاید بدرد یکی خورد منم همینکارو کرده بودم بعد رفتم الکل ریختم داخلش از اون حالت چربی دراومد و منسجم تر شد 

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده