2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون معتاد باشه میپذیرید ؟

149 بازدید | 16 پست

جایی رو ندارم برم ،کسیو ندارم برم،معتاده،تریاک میخوره و میکشه،گردن هم نمیگیره ،میگه من مصرف میکنم اما معتاد نیستم 

هر دفعه تو خونه لول تریاک و شیره پیدا میکنم حالم بد میشع 

نمیدونم چیکار کنم

باز خوبع اینارو میکشع کاش ترک کنه 

سمت چیزا بدتر نرع امیدوارم از این راهه اشتبا برگردع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

زودتر طلاق بگیر مطمعن باش روز به روز بدتر میشه

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2740
ببین سعی کن باهاش صحبت کنی،عاقبت کسایی ک معتاد شدن و خانواده هاشون رو براش بگو شاید تغییر کرد

احه مشکل اینا خودش گنده گنده خرف میزنه روانشناسی میگه اره کسی ک معتاد بشه ابرو و غیرت و حیا نداره بدبخت میشع من ک معتاد نیستم من اراده دارم 

کاری نکن که بیاد جلو روت مصرف کنه تا حد ممکن نزار این اتفاق بیفته که بعدا نمیتونی جمعش کنی 

از همین میترسم ،خیلیاشو ب روش نمیارم ،همش میترسم از این بیشتر روش باز بشه ،الان میگه اگه تو جرات مداری ب بابات بگی من میگم بیاد طلاقتو بگیره 

کسی ک مصرف میکنه همیشه میگه معتاد نیستم بزار حلو روی خودت بکشع بهتره نزار بره سرپاتوق یا بساط اونجا میان بهش صنعتی تعارف میکنن یبار بکشه دیگه تمام بزار توخونش بکشه شب ک خابید زنگ بزن کمپ اجباری بیان کت بسته ببرنش

آقاهستم            آقا هستم               آفا هستم
2706