2733
2734
عنوان

آزمایش بارداری منفی روز ۲۵ دوره

289 بازدید | 11 پست

سلام. دوره های من ۳۰ روزه است. امروز روز ۲۵ دوره ام بود. امروز آزمایش دادم و جواب منفی بود . با بتای زیر ۵. ضمن اینکه می دونم تخمک گذاریم ۱۲ روز پیش بود. آیا احتمالش هست که جواب مثبت بشه؟ آخه چون تمام علائم بارداری رو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم منم شش روز مونده به موعد از دادم منفی شد 1/06عددش بودخیلی به ذوقم خورد ولی ته دلم هنوز امید داشتم..ولی یه روز مونده به موعد بی بی مثبت شد و فرداشم آز دادم مثبت شد خداروشکر.

ایشالله که به حق این ماه بارداری.

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢

خیلی خیلی نذرهای مختلف داشتم که اگه نی نی دارم تا فردا که تولد حضرت عباسه متوجه وجود نینیم بشم. دلم گواهی می داد که حتما هست. ولی امروز با آزمایش منفی خیلی خیلی ناامید شدم

ترانه جان نا امید نشو خدا بزرگه نذر حضرت علی اصغر کن که چند روزه دیگه تولدشه...باب الحوائجم که دست رد به سینه کسی نمیزنه ایشالله که لقاحت دیر انجام شده و چند روزه دیگه متوجه بارداریت میشی هنوز واسه آز زوده.

💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢
2740