2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خونم تو اتاقمم توی رختخوابم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2740

بیاین کمکم 

خاستگارمن 

الان خانومه و اقایه اومده خونمون 

منم خواب بودم الان زشته برم 

چیکار کنممم؟

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))
برو خب

بابا من هنوز توی خواب بو بیداریم 

نمیدونم چیکارکنم 

از خجالت اب میشم 

یکی نیس بگ بهشون بابا مرده حسابی ما زبون به روزه عیددیدنتون چیه

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))