2737
2734
عنوان

بچه هاااا تخم مرغم تکون😁

173 بازدید | 12 پست

فلسفه ی بودن تخم مرغ سر سفره اینه که قبل تحویل سال نیت کنی بمب که ترکید اگر تخم مرغها تکون خورد حاجتت برآورده میشه😁👀🐲

تکون خوردن😍البته فکر کنم یه چیزی به میز خورد ولی من ندیدم و خب نفس کار مهمه 

جدا از اون اینا مثل همون ماجرای قیچیه بازو ایناس ولی خب خوشحالم🥰✨

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

منظور از ترکیدن بمب همون تحویل شدن ساله👀

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خواهشا تخم مرغ نزارید بخدا من دیدم سال ۱۴۰۰ تخم مرغ گذاشتبن فهمیدیم مامانم بارداره بعد سال ۱۴۰۱ ما دیگه نزاشتیم زن داییم خونشون تخم مرغ تزیین کرده بودن گذاشتند اوناهم بچه دار شدن 

از اون به بعد تو خاندان ما کسی تخم مرغ تو سفره هفت سین نمیزاره 😂😂

بخدا راست میگم شوخی نمیکنم

2731
نه خواهشا تخم مرغ نزارید بخدا من دیدم سال ۱۴۰۰ تخم مرغ گذاشتبن فهمیدیم مامانم بارداره بعد سال ۱۴۰۱ م ...

نه من هنوز خیلی مونده تا بچه دار شم هنوز شوهرشم ندارم😁👀

مگه میشه تکون بخوره 😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
مگه میشه تکون بخوره 😐

اره دیگه کنار هم گذاشتمشون 

چون کرویه قل میخورن دیگه

ولی رسم اصلیش اینه تو یه ظرف فضا دار باشه

2740
یعنی مادرشوهرم نداری؟  😂😂😂😂😂

خب شوهر که نباشه مادر شوهرم نیست دیگه😂👀

انشاالله خدا به وقتش یه خوبشو می‌زاره جلوم تازه نوزده سالمه😁✨

خب شوهر که نباشه مادر شوهرم نیست دیگه😂👀 انشاالله خدا به وقتش یه خوبشو می‌زاره جلوم تازه نوزده سال ...

بله میدونم شوخی میکنم 😂😂😂

ایشالله که آینده خوبی داشته باشید❤❤

بله میدونم شوخی میکنم 😂😂😂 ایشالله که آینده خوبی داشته باشید❤❤

مرسی عزیزم😍🥰

انشاالله شما هم سالی پر از خوشیییی داشته باشید🤍✨

اسی نظر سنجیت قفل بود اینجا بهت میگم باید روزت رو بگیری بعدم قضاش رو به جا بیاری من روز دومم همین شد زنگ زدم پرسیدم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
اسی نظر سنجیت قفل بود اینجا بهت میگم باید روزت رو بگیری بعدم قضاش رو به جا بیاری من روز دومم همین شد ...

دستت درد نکنه عزیزم🙏🤍