2733
2734
عنوان

سه سال باکسی بودم کات کردم قبول نمبکنه کادوهاشو پس بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 56 پست
من بازیش ندادم وقت میبینم خونوادم راضی نمیشن هیج جوره همینجوری ادامه بدم  بهش امید بدم هم عمر ا ...

ولی ببخشید خونواده یعنی تو سه سال متوجه نشدن شما با این آقا هستین؟ بایدزودتر کات می کردین لااقل همون موقع که فهمیدن نمی ذاشتن ادامه بدین

شرایط خیلی سختبه بخایش  قلبت براش مچاله بشه ولی مجبور باشی عقلانی تصمیم بگیری

هیچوقت خانوادم رو نمیبخشم 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی ببخشید خونواده یعنی تو سه سال متوجه نشدن شما با این آقا هستین؟ بایدزودتر کات می کردین لااقل همون ...

این اخریا متوجه شدن ولی گفتن ب هیج وجهی نمیشه بابام گفت هروقت من مردم میتونی باهاش عروسی کنی خودش کلی واسطه فرستاد بابام مبگفت اصلا نمیشه چیکار کنم قلب  خودم داغونه میترسم ۳ سال بشه ۶ سال ب خودمون بیایم ببینیم زندگی نکردیم فقط عمر رفته  باکلی حسرت 

2742
2740
خب بهش میگفتی بنظرت چه حسی میکرد بهتر میشد یا بدتر؟  یه سوال چجوری راحت گفتی دوستش داری و راحت ...

راحت نیس گذشتن ازش هر شب کارم  گریه هس نگاه کردن ب عکساشه ولی من نمبخام احساسی تصمیم بگیرم میخام عقلانی تصمیم بگیرم ک ی موقع خدای نکرده عمرشو هدر نداده باشم سه سال نشه ۶ سال ۱۰ سال تهش ب پوچی برسیم اون نوقع دیگه واقعا نمیشه کاری کرد 

راحت نیس گذشتن ازش هر شب کارم  گریه هس نگاه کردن ب عکساشه ولی من نمبخام احساسی تصمیم بگیرم میخا ...

خب این سه سال عقلانی بود یعنی اینقدر عاشقش کردی وابستش کردی زندگیشو توی تو میبینه الان

آخه بعد سه سال که نمیشه گفت عقلانی 

ولی خب درسته هرجی بیشتر هم برید جلو بدتر میشه 

ولی 3 سال خیلیه. 

اون براش سخته واقعا

اگه می‌تونی درستش کنی فکرات کن برگرد

اگه هم دريت نمیشه، بنظرت تا چند مدت بگذره کنار میای؟ 

اون رفتارش باهات خوب بود مخصوصا اون اواخر؟ 

2706