2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم

218 بازدید | 19 پست

نمیدونم چیکارکنم خلاص شم تو بازار بودیم داشتم لباسای دست فروش رو نگاه میکردم یکیش افتاد زمین گلی شد بعد گیرداد باید بخریش بعداصلا اندازه بچم نبود بدردم نمی‌خورد گفتم کمتر بده و دارم قیمتت بابیرون فرق نمیکنه نداد منم دررفتم بعد دوباره افتاد دنبالم بازم و نداشتم بعدا برگشتنی عذاب وجدان گرفتم گفتم 150میدی وردارم نداد آخه بدردم نمی‌خورد ولی اومدم خونه حالم بده هی میگم چرا و نداشتی ولی ازاونور میگم لابد می‌توانسته بفروشه که کمترنداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزززیزم.اصلا خودتو ناراحت نکن.نه چرا باید میخریدی؟دیگه تو که از عمد ننداختیش زمین.کسی که دست فروشی م ...

ن از عمد ننداختم حتی فک کنم خودش ی چیزی گف حواسم پرت شد از دستم افتاد

دیگه اینم از معایب این شغله  مثل کسی که مغازه داره و رد کرم و رژلب روی لباسا میمونه گاهی  ...

نمیدونم چرا اصلا عذاب وجدان دارم هی میگم بابا تو ک گفتی کمتربدی ورمیدارم خودش نداد

2740
داستانت دیگه عذابت نمیدونم برا چی شه  شاید کامل نیست داستانت

اره چون همسرم بهش گف خوب توگلا نمیزاشتی جنساتو قیافش ی جوری شد دلم براش سوخت... خوب ببین اگه ی نایلون مینداخت زیرش اصلا گلی نمیشد

همین گفتم یچیش کمه خب همسرت باید عذاب بگیره واقعا شکونده اونو، تو چرا گرفتی

نمیدونم خب اون دل یکیو بشکنه دودش توچشم منم میره...والا همین جوریش وضعمون خب نیست

نمیدونم خب اون دل یکیو بشکنه دودش توچشم منم میره...والا همین جوریش وضعمون خب نیست

آخه حرف اونم عجیب بوده که باید بخریش نمیدونم چش شده لباسه 

ولی به نظرم دلش، شکسته و همسرت اینکارو کرده 

حالا لباس هم بخری بازم جبران نمیشه، بهتره دلشو بدست بیاره و دیگه تکرار نشه

آخه حرف اونم عجیب بوده که باید بخریش نمیدونم چش شده لباسه  ولی به نظرم دلش، شکسته و همسرت اینک ...

منم برگشتنی گفتم 150بده بخرم اصلا نگام نکرد گف نمیدم حس کردم دلش شکسته ولی کلا همسرم خب نمیتونه صحبت کنه بامنم همینطوره اصلا اوایل زندگیمون همش دعوابود آدم بدی نیستا ولی بلد نیست..

2706