2733
2734

دلیل تنهاییمو نمیدونم! فقط میدونم قراره برای همیشه ردش رو روحم بمونه از خودم خجالت میکشم یه جور ننگه برام 💔🙃

شاید شخصیتاشون بهم نخورده ولی حق من نبود انقدر تنها باشم و تحقیر شم بین اون همه اکیپ دوستانه

جلوی چشم من منو حساب نمیکنن🙃یه طوری رفتار میکنن انگار نامرئیم 

جلوی من هی میگن ما چهار نفر ما پنج نفر...بابا خب لامصب منم عضو اکیپتون حساب کن چیه مگه؟! 

میدونید مشکل از من نیست چون از کلاس های دیگه و پایه های پایین تر کلی دوست صمیمی پیدا کردم حتی باهاشون بیرونم رفتم 💔

ولی مهم کلاسه! 

خیلیییی روحیم اسیب دید ولی کسی درکم نکرد منو نفهمید 

فقط لحظه شماری میکنم تا سال تموم شه و سال اخر مدرسه رو یه جا دیگه برم درس بخونم....

کسی مثل من بوده؟؟؟ 💔

منم مثل تو بودم 

تا جایی ادامه پیدا می‌کنه که خودتو بشناسی به خودت احترام بزاری 

تنهایی خیلی بهتره تا جای نادرست قرار بگیری 

برای دیدار تو زانو خواهم زد ، حتی اگر زمین پر از خورده شیشه باشد  ... "D"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووووف دوره دبیرستانم افتضاااح بود افتضااح من اصلا عادت نداشتم ب این رفتارا خداروشکر میکنم تموم شد رفت ی آسیب‌های روحی بدی هم‌ خوردم اگه میبینی سال بعد هم اینجورن فقط بروووو 

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
2728

منم کلا ادم تک دوستی بودم 

خب دوستام اینجوری نبودن و باعث میشد بیشتر وقتا تنها باشم 

و کلا ادم شلوغی نبودم،خیلی اروم بودم و تو اکیپ دوستانه این اروم بودن به درد نمیخورد و همیشه انگار کنار بودم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2740

من با تنهاییم راحتم

الانم تو دانشگاه اکثرن اکیپ دارن

من خودمم

خیلی راحت تره که 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

عزیزم حیف که انرژی ندارم اگه نه برات تعریف میکردم چقدر عذاب کشیدم... اعتماد به نفسم له شد الان دوساله مدرسم تموم شده هنوز چند وقتی یه بار یادش میفتم میشینم گریه میکنم تو تاپیکامم کلی درموردشون حرف زدم قبلنا... فقط اومدم بگم درکت میکنم اگه بهت گفتن تو نازک نارنجی هستی و برای همه این چیزا هست بزن در دهنشون بگو خفه شو باشه؟ 

نه باینکه مدرسه عوض میکردم سال اخر و دبیرستان اصلا برام خاطرات خوبی نداشت و راهنمایی خوب بود فقط ،ولی هیچوقت نمیرفتم دنبال کسی خودشون میومدن، وقتاییم که تنها بودم یا نیمه اول سال ک کسی نمیشناخت برا خودم کتابخونه بودم یا تو‌کلاس نقاشی میکردم و ...

🌙
2706