2737
2734
عنوان

شمالی ها لطفا...

133 بازدید | 26 پست

سلام و درود خدمت شما.

به نظر و تجربه ی شخصی تون فکر می کنید کدوم یکی از شهرهای شمالی برای زندگی و تعامل بهتره؟ رشت؟ ساری؟ انزلی؟ رامسر؟ کجا؟ 

دست تون درد نکنه. 

...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خودم ساروی ام به نظرم امکانات ساری خیلی خوبه وقیمتا مثل بقیه شهر های شمال گرون نیست و اینکه لاهیجانم خیلی خوبه 

تازه وارد نیستم  کاربری قبلیم سال۹۷بود ولی از ترس شناسایی شدن ترکوندم 😔😔این کاربری جدیدمه
اصفهانی هستی؟ نصف زمینای ما رو که شما خریدین، لنگرود و لاهیجان پر شدن از اصفهانیا😂

نجف آبادی ام. سی کیلومتر فاصله داریم ولی ما با اصفونی ها یه دنیا فرق داریم. 

...
2738
با اصفونی ها تعامل خوب دارن؟ منظورم اینه اذیتت نمی کنن؟

رشتیا کلا باهمه خیلییی مهربونن مهم نیست اهل کجا باشی

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

من که ندیدم کلا شملی ها چه مازندران چه رشت بینهایت مهمان نوازن اتفاقا تو کلاس خیاطیم یه همکلاس داشتم اصفهانی بود بینهایت زن خوبی بود و هممون با هم دوست بودیم

تازه وارد نیستم  کاربری قبلیم سال۹۷بود ولی از ترس شناسایی شدن ترکوندم 😔😔این کاربری جدیدمه
اگه لهجه ی خودشون رو نداشته باشی اذیت میشی؟

شمالیا مسناشون شمالی حرف میزنن وگرنه کلا همه فارسی بلدن بچه هاشونم کلا فارسی حرف میزنن 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2706