2733
2734

شوهرم بارها خیانت چتی کرد و هی قسم خورد درست میشه امشب بعد مدتها یه دل سیر خندیدیم و باهم رقصیدیم یلحطه گوشیش زنگ خورد صفحه باز بود برداشتم چتاشو خوندم نوشته بود عزیزم میرم بیرون بهت زنگ میزنم الان خونه ام دنیا رو سرم خراب شد ۱۰ساله ازدواج کردم یروز خوش نداشتم دلمم نمیاد جداشم بخاطر بچم میگم حداقل خودم خوشی ندسدم بچم ببینه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دکتر هلاکویی میگف اگر شرایط طلاق ندارید کور شید کر شید لال شیذ زندگیتونو بکنید عزیزان من

اصلا تجسس نکن توگوشیش

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

خودت داری میگی.  ))بارها((  خیانت دیدی،نباید دیگه شوکه یا ناراحت بشی،این اقا ذاتا این مدلیه کاریشم نمیشه کرد.

حالا ک تصنیمتو گرفتی و دل جدایی نداری،بیخیال ادامه بده و فک کن هیچوقت چیزی ندیدی

2740
خیلی خستم ام چرا خدا ب حرفام گوش نمیده چرا مرگمو نمیرسونه راحت شم 

چون خدا قدرت اختیار و عقل و انتخاب داده به بندش.

گفته اگ ناراضی هستی بلند شو کاری کن برا خودت شرایطو عوض کن.

شما نمیخوای هیجکاری کنی خدا ک نمیاد معجزه کنه...این زندگی ماست،ما باید تغیرش بدیم

خدا ازشون نگذره من که ب مرگ دشمنمم راضی نیستم ولی ازخدا میخوام شوهرم بمیره بادستای خودم کفن کنم امقد که خونه جیگر زده بهم این ک شما میگی خوبه برا من رفته بود با دختر نزدیکترین فامیلم طلاهامو دزدیه بود داده بود به اون الانم از درد جدیدم تاپیک زدم 

2706