2733
2734

بچه ها امروز از استرس حس کردم تپش قلب شدید گرفتم دستام شل شد بی حس با سوزن سوزن شد فکم شل شد نمیتونستم حرف بزنم بازور دوییدم سمت داداشم گفتم زنگ بزن اورژانس گفت چیشده نمیتونستم جوابشو بدم فقط راه میرفتم انگار هیچی نمیدیدم هیچی نمیفهمیدم گنگ شده بودم حرف میزدم حالم بدتر میشد رفتم دکتر نوار قلب گرفتم هیچیم نبود دکتر گفت بخاطر استرس حمله عصبی بهت دست داده مشکلی نداری قبل اینکه دکتر این حرفو بزنه بعد ۳۰ ۴۰ دقیقه حالم بهتر شد از گنگی در اومدم من خیلی ترسیدم دفعه اولم بود خیلییییییی حس وحشتناکی بود حس میکردم میخوام بمیرم 😭😭

تاحالا کسی این حالت ها بهش دست داده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم نترس همچین مواقعی بترسی بدتره ودیرترخوب میشی منم یکبارحمله بهم دست داد و مثل توشدم سعی کن بهش ...

اصلا نمیتونستم خودمو کنترل کنم دست خودم نبود خیبی بی قرارو گنگ شده بودم چکار باید کرد این مواقع؟همش حس میکردم قلبم تند میزنه وایمیسه 

اصلا نمیتونستم خودمو کنترل کنم دست خودم نبود خیبی بی قرارو گنگ شده بودم چکار باید کرد این مواقع؟همش ...

نفس عمیق بکش سه ثانیه نگه دار بعد کم‌کم نفستو  بده بیرون .دوباره نفس عمیق بکش …

2738
اصلا نمیتونستم خودمو کنترل کنم دست خودم نبود خیبی بی قرارو گنگ شده بودم چکار باید کرد این مواقع؟همش ...

میدونم چی میگی منم تابستون اینجوری شدم و اامبولانس اومد رفتم کلینیک من ترسش افتادبه جونمو مدام بهش فکرمیکردم طوری ک وسواس گرفتم عزیزم اگه میخای دیگه سراغت نیاد ازالان دیگه بهش فکرنکن فراموشش کن