2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میشه منم ببینم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
به سلامتی

تو چیجوری در آن واحد همه جا هستی لنتی؟😐😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2740
تو چیجوری در آن واحد همه جا هستی لنتی؟😐😂

حالا هم زمان هم دارم لباس میشورم هم موهام رنگ میکنم خوب هنرمندم من چندبعدی هستم🤣🤣🤣اهنگم گوش میکنم

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
من که ماهی رنگی نمیخرم  چون با سرنگ به کمرشون رنگ تزریق میکنن این رنگی نیستن به جاش ماهی قرم ...

تو با چشمای خودت دیدی؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
حالا هم زمان هم دارم لباس میشورم هم موهام رنگ میکنم خوب هنرمندم من چندبعدی هستم🤣🤣🤣اهنگم گوش میکنم

من فقد گوشی دستمه حوصله نفس کشیدن ندارم تو دیگه کی هستی دختررر:|😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2706