2737
2739

دیگه پوستش ب شادابی قبل نیست مشخصه سنش داره میره بالا خیلی خیلی براش ناراحتم قلبم براش هزار تیکس که مثل قبلا نیست صورتش نمیتونم خیلی بهش گیر بدم هی بگم به خودت برس حس میکنم اعتماد به نفسش داغونتر میشه اخه چرا باید اینطور بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما متاهلی 

ایشون چند سالشه؟

محصولات مراقبت پوستی بگیر براش

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2738

ورزش کنه 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
روتین پوستی نداره؟  چندسالشه؟

لعنتی ربطی نداره یه وقتایی واقعا پوست زود می افته هرچقدرم برسی بعد باید بری سراغ کارای تهاجمی مثل هایفو

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706