2733
2734
عنوان

من یه مادر تنهام که ...

234 بازدید | 27 پست

بچم ۲ ماهش شده کولیک داره رفلاکس داره

از صبح تا شب بیدارم یه غذای درست حسابی ندارم که بخورم

مادر دارم مادرشوهر هم دارم .همش میگفتن بچه دارشو الان که شدم هیچکس حمایتم نمیکنه فقط ۸ روز پیشم بود مادرشوهرم .بعد ازون همش تنهام .

شوهرم صبح می‌ره سر کار ساعت ۲ نصفه شب میاد.

خونمون زیرزمینه .پنجره نداره تا بیرون و ببینم .یه پنجره داره که به حیات خلوته صاحب خونه میخوره. خداروشکر ولی خب میخوام بگم تا این حد خونه درلگیره.

الان که اینو می‌نویسم وقت استراحتمه که گفتم یکم درد و دل کنم.

مامانم بیماره روحیه بجای کمک شر نرسونه باید خداروشکر کنم که البته روزای اول خیلی ازارم داد .

نمیدونم چکار کنم 

توروخدا دعام کنین 

تورو خدا دعا کنین خدا بهم رحم کنه کمکم کنه

توروخدا سر سال تحویل دعام کنین

امیدوارم حال دلت خوب شه احتمالا افسردگیه بعد از زایمان گرفتی🥺🥺🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات انشالله مشکلت حل بشه

حقیقتا واقعا سخته من بااینکه کمک هم داشتم همسرمم بود ولی الان ک بچم ۹ ماهش شده خستگی نوزادیش تو تنم مونده

خدا بهت قوت بده

سعی کن غذا زیاد درست کنی ک برا وعده های بعدیت بخوری

عزیزم این روزها میگذره و دوباره تمام زندگی تو دستت میاد 

منم تو شهر غریبم همسرم سرکار می‌ره و دو قلو باردارم و استراحتم و لکه بینی و استرس 

چند ماه جز برای دکتر پامو بیرون نگذاشتم کسی هم دیدنم نمیاد و قطعا بچه هامم که بدنیا بیان کسی نیست حتی بیمارستان باهام بیاد و مجبورم یک شب تو بیمارستان یکیو پیدا کنم 

اما می‌دونم خدا هست .پس قوی باش

2740
ممنون. ♥️ احتمالش زیاده

بله برو خانه بهداشت راهنماییت میکنن واقعا خیلی بدو ازار دهندست

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

عزززیززدلم میفهممت

همه ما مامانا این روزهارو گذروندیم 

فقط بهت بگم دوماه دیگه اوضاع خیلی بهتر میشه طاقت بیار

منم یادمه زمان نوزادی بچم چقدر شرایطم سخت بود 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706