2733
2739
عنوان

شما بگین چه غلطی کنم آخه؟؟!!!😔😔

775 بازدید | 27 پست

خانواده من زنجانن خانواده همسرم تهران ولی قبل عید رفتن خونه شمالشون

ما قرار بود عیدو اول بریم پیش خانواده من که هرسال نوبتی میکنیم بعد چند روز از اونجا بریم شمال

چون وقت پریود من بود همسرم گفت پس نیمه اول بمونیم خونه که توام حالت بهتر شه بعد بریم گفتم باشه

ولی بمنم استرس وارد بشه می افتم به تاخیری

دیشب به همسرم گفتم اگه نیمه دوم پریود بشم چی؟نمیتونم بیام که

سر همین موضوع ده شب یه جنگی خونمون افتاد که نگو 😔😔😔

مجبورم کرد گفت به بابات زنگ بزن بیاددنبالت ببرتت طلاق میگیریم تو لیاقت خانواده منو نداری همیشه بهونه میاری و…شروع کرد داد زدن و چرت و پرت گفتن

منو وادار کرد منم الکی به خط خاموش خودم زنگ زدم گفتم بابام خوابیده ج نمیده

صبح هم گیر داده بود الان زنگ بزن زود باش و فلان

میدونید من پریودم دو روز اول خیلی شدیدم یعنی چهارپنج تا لباس زیر میپوشم و دوتا شلوار و… تا همین حد

بعد حموم هم برم بدتر میشه درد هم که قربون خدا برم کم نزاشته برامون

بدبختی اینجاست همه اینارو میتونم تحمل کنم ولی مادرشوهرم حساسه هرروز همه رو میفرسته حموم

حمومشونم تو پذیراییه داماد و پدرشوهمم هستن دیگه

من چجوری به همسرم بگم برام فلان لباس زیرو بیار فلانی رو بیار نوار بهداشتی بیار فلان کن بسار کن😔😔😔

حمومم رفتم شدید بشه شب تا صبح باید بیدار بمونم دم به دقیقه برم سرویس

اینا هم خوابیدنی در پذیرایی رو به هزار روش سامورایی قفل میکنن باید یه ساعت با اون ور برم تا بازش کنم

موندم چه غلطی کنم آخه😔😔😔

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

مشکل شوهرت والله چیز بزرگی هم نیست حالا ی سال نره میمیره؟ یا اصلا ی جا دیگ برید وقتی حالت بد میشه باید مراعات کنه بعد بگه طلاق برم نگاش کنم ؟؟؟؟؟ رفتارش در شان یک مرد نیست 

مشکل شوهرت والله چیز بزرگی هم نیست حالا ی سال نره میمیره؟ یا اصلا ی جا دیگ برید وقتی حالت بد میشه با ...

خانواده ش همش تهرانن هفته ای میره پیششون

من باید گله کنم که خانواده ام ازم دوره 

این بیخ گوششه شاکی هم هست

نمیدونم والا دیگه اصلا حوصله دعوا رو ندارم

شمال هم بریم حموم نرم سراونم یه دعوایی میخواد بیفته چرا به مامانم احترام نمیزاری میگه برو حموم برو خب🥺

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده ش همش تهرانن هفته ای میره پیششون من باید گله کنم که خانواده ام ازم دوره  این بیخ گوشش ...

مشکل خودتم هستی رو نده وقتی جایی راحت نیستی مجبوری بری احترام خیلی مهم یک مرد باید اولویتش  راحتی زن بچش باشه وقتی آدم راحت نیست من خودمم مث شما مشکل حمام راحتی دارم ولی وقتی جایی حس میکنم راحت نیستم شده باشه جون کسی در بیاد نمیرم واسه ی ساعت مهمونی آره اما موندن طولانی مدت راحت نباشم هرگز همسرت باید مدیریت کنه این وضع ن بگه طلاق عجب 

2728
مشکل خودتم هستی رو نده وقتی جایی راحت نیستی مجبوری بری احترام خیلی مهم یک مرد باید اولویتش  راح ...

یه روزم خونه پریود گفتم شام دعوتمون کردن گفتم به مامانت بگو یه روز دیگه میریم الان من درد دارم یا اگه تدارک دیده خب تو برو

اونشب هم یادم نمیره باز دعوا انداخت اصلا زد در اتاقو شکوند و ….کلا نه گفتن به خانواده ش رو بلد نیست حاضره همه رو فدا کنه ولی خم به ابروی مامانش نیاد تا همین حد

حاضره من جووون بدم ولی رو حرف مامانش حرف نمیاره

خسته شدم از این کاراش

راضیش کردم از ایران بریم دنبال کارای سرکارشه

امبدوارم اوکی شه بریم از این دستوار راحت شم

2738
تو پریودی اون باید درکت کنه مگه تقصیر توعه که پریود میشی😐

هرچقد بگم نمیفهمه اصلا نمیدونم فقط سرپریود مشکل داره غک میکنه الکی میگم خونریزی دارم یا درد دارم

فک میکنه راحتته بری مهمونی عین خانوما بشینی حق نداریدراز بکشی بعد هرجا رفت پشت سرشم راه بیفتم برم

هرچقد بگم نمیفهمه اصلا نمیدونم فقط سرپریود مشکل داره غک میکنه الکی میگم خونریزی دارم یا درد دارم فک ...

واااا احمقه چقد شوهرت

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
عزیزم قرص بخور زودتر تا ایام عید پریود نشی چرا انقد پریودت شدید دکتر رفتی 

نه نرفتم از همون نوجوونی دو‌روز اول اینجوریم

شما خودت جواب مادرش رو بده 

مگه بچه اید که اون تصمیم میگیره برید حموم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
عزیزم قرص بخور زودتر تا ایام عید پریود نشی چرا انقد پریودت شدید دکتر رفتی 

چه قرصی؟چقد به تاخیر می افتم؟

شما خودت جواب مادرش رو بده  مگه بچه اید که اون تصمیم میگیره برید حموم

خونه اونه قوانین خودشو داره همه هم اطاعت میکنن

2706