2737
2739
عنوان

چیکار کنم نیاد خونه م؟

155 بازدید | 13 پست

ما اطراف تهرانیم ایام عیدی قراره برادر شوهر خواهرشوهرم اینا بیان خونمون بریم تهرانگردی بعد اونا اصرار دارن مادرشوهرمم بیاد مادرشوهرم کمردرد داره اصلا نمی تونه بیشتر از چند قدم راه بره آخه چجوری با این پیر، ن ما بریم تهرانگردی؟ بعد من می دونم دیگه همه جا هم میاد ولی میشینه یه جا شوهرمم میشینه وردلش که تنها نمونه همه خانوادگی من بیچاره باید تنها بگردم چیکار کنم مادرشوهرم نیاد باهاشون؟ درضمن مامانش یک ماه پیش تنهایی اومد خونمون چهار روز موند دلیلی نداره الانم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

زنگ بزن بهش بگو نیا دیگه راهی نداری😐

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
وای نه خیلی زشته

خب اگه اینکار رو کنی که کل خاندان شوهر بهت حمله میکنن 

بذار بیاد مادره باید احترامشو نگه داری شوهرت که خودش بزرگ نشده 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2740