2737
2739
عنوان

عجب درد بی درمونیه عشق

75 بازدید | 13 پست

یه یارویی بود تو دوران جاهلیت تقریبا دو سال پیش عاشقش شدیم 

گذشتو این عشق ما داشت به فراموشی سپرده میشد ناگهان امروز خیلی اتفاقی یه جایی دیدمش 

داغ دلم تازه شد

من میخوامشششش🥺🥺🥺

نظر شما نشان دهنده شخصیت ، تفکر و تربیت خانوادگی شماست.  🙏🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عشق ی مرضیه ک درمانش ازدواجه عاشق میشی ازدواج میکنی چشمت باز میشه ب روی حقایق

ولی فک نکنم با اونی که عاشقشم ازدواج کنم

2742
ولی فک نکنم با اونی که عاشقشم ازدواج کنم

با اونی ک عاشقشی ازدواج کنی کوچیک ترین حرفی بهت بزنه تو دلت قد کوه سنگین میشه و نابود میشی و مث قبل حست ثابت نمیمونه

< برای منو پسرم که از هم دوریم دعا کنید لطفا >
با اونی ک عاشقشی ازدواج کنی کوچیک ترین حرفی بهت بزنه تو دلت قد کوه سنگین میشه و نابود میشی و مث قبل ...

پستت رو ذخیره کردم بشه درس زندگی برام❤🙏🏻

شک نکن ک ب کارت میاد من ب سرم اومده ک میگم

بازم اگه فک میکنی تجربه ای داری که به درد میخوره بهمون بگو قطعا خیلیا بعد ها پستت رو میبنن 

2740
فک کردم مسخرع میکنی😁.

نه

پست بالاتر  گفتی خودم تجربه کردم 

به خاطر این گفتم اگه تجربه ای از ازدواج با عشقت داری بگو

نه پست بالاتر  گفتی خودم تجربه کردم  به خاطر این گفتم اگه تجربه ای از ازدواج با عشقت دار ...

باورت نمیشه با تمام ارزو هات و رویاهات بهش میرسی ی جاهای سر موضوعاتی طوری بات رفتار میکنه حس میکنیـزیر پات خالی شده کلی باخت دادی و چون عاشقش بودی نمیتونی عذابش بدی

عاشق میشی دلتو میبازی از همه کسو همه چیز پناه میاری ب عشقت ی وقتایی اتفتقی میوفته ک فک میکنی تو ی بره ای ک عاشق گوسفندی شدی ک اون گوسفند نیس گرگه لباس گوسفند پوشیده ی وقتایی واقعا همین قدر بی پناه میشی نمیگم عشق بده این مسائل توی همه زندگی های مشترک پیش میاد ولی وقتی ب عشقت میرسی اینطور ب سرت میاد فشار بیشتری ب قلبو روح و عقلت وارد میکنه