2733
2734
عنوان

زنداداش پرو

213 بازدید | 20 پست

رشتم گردشگری هست .داداشم میخواد برا عید بره قشم از من راهنمایی خواسته منم کلی ویس و لوکیشن و اطلاعات برا زنداداش فرستادم .اینجوری جواب داده .نمی‌دونم چی جواب بدم هم دلم خنک شه هم بی جواب نمونه هم دم عیدی باعث بی حرمتی و ناراحتی نشه .امان از سیاست که من ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چیز خاصی نگفته که🤔

منظورش اینه که معلوم نیست اطلاعاتت بدرد بخور باشه .

و به جا اینکه همینجوری بگه مرسی .

شرط گذاشته که از منی که راهنمای تورم اگه بدرد بخور بود و ببینیم تو عمل چطوره 

2740
 منظورش اینه که معلوم نیست اطلاعاتت بدرد بخور باشه . و به جا اینکه همینجوری بگه مرسی . شرط گذ ...

چند سالشه؟ ازت کوچیکتره؟

۲جور معنی میده 

یا بیشعوره یا اینکه فقط خواسته مثلا صمیمی باشه و شوخی کنه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
 منظورش اینه که معلوم نیست اطلاعاتت بدرد بخور باشه . و به جا اینکه همینجوری بگه مرسی . شرط گذ ...

از خودتون حرف تفسیر نکنید به خاطره همینه زن داداشا لازم نیست با خواهرشوهر صمیمی شوند .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
چند سالشه؟ ازت کوچیکتره؟ ۲جور معنی میده  یا بیشعوره یا اینکه فقط خواسته مثلا صمیمی باشه و شوخ ...

بنده خدا حرف خاصی نزده ...هرچی میخونم حتی تفسیر بد از توش پیدا نمیکنم .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

بعدشم جاهای گردشی کاملا سلیقه ایه

یکی جنگل دوست داره یکی دریا یکی کوه یکی صحرا یکی سرد یکی گرم

ما شیراز رفتیم عشق کردیم از بناهای تاریخیش

دوتا اسکولم باهامون بودن هی میگفتن چیه اخه چندتا سنگه حوصلمون سر رفت! چرا انقدر برای شما جذابه!!!

کسی که باید درک کنه بفهمه بره یه سری جاها

منطورش‌اینه حالا بذار ببینم اونجا بالفعل یا تو عمل  چجوریه .بدرد میخوره یا نه . به جا اینکه همی ...

بازم به نظرم چیز بدی نگفت،خب راست میگه شاید یه جایی که از نظر شما قشنگه و جذابیت داره از نظر اون خوب نباشه،منظورش این بود حالا برم ببینم چجوریه.چیز بدی نگفت واقعا

بنده خدا حرف خاصی نزده ...هرچی میخونم حتی تفسیر بد از توش پیدا نمیکنم .

منم گفتم چیز خاصی ندیدم تو پیام

ولی انگار اسی فکر میکنه طرف تیکه انداخته 

خب بعیدم نیست چون از اینجور آدما دیدم 

ولی من بیشتر حس کردم خواسته شوخی کنه 

بازم ایشون طرفش رو بهتر از من میشناسه🤷‍♀️

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2706