2737
2739
عنوان

دخترا خیلی ناراحتم دیگ‌بهم پیام نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بهونه خوبی داره واقعا دمش گرم 😂؛

همین تازه زنگ زد گفتم من همچین کاری واسه شما انجام نمیدم گفت یعنی زدی زیر حرفت گفتم اره گفت ناامیدم کردی منم دیگ بهت پیام نمیدم فقط زنگت میزنم

همین تازه زنگ زد گفتم من همچین کاری واسه شما انجام نمیدم گفت یعنی زدی زیر حرفت گفتم اره گفت ناامیدم ...

نمیخایی قبول کنی واسه هوس میخادت ؟! 

اگه میگفتی اره .. برات تا ۲ ساعتم دلبری میکرد و..

چراا ؟ چون هوس جای عشق رو گرفته ...

نمیخایی قبول کنی واسه هوس میخادت ؟!  اگه میگفتی اره .. برات تا ۲ ساعتم دلبری میکرد و.. چراا ؟ ...

اخه خوب بود هروقت نیازش داشتم شده ۴ صبح بوده زنگ بزدم میومد پیشم با اینک شهرشون دوره ازش بعیده اینجور کنه

اخه خوب بود هروقت نیازش داشتم شده ۴ صبح بوده زنگ بزدم میومد پیشم با اینک شهرشون دوره ازش بعیده اینجو ...

خب دیگه دارم میگم هوس جای عشق رو گرفت ...

الان گفتی نه بیخیالت شد .

به هرحال زندگی شخصی خودته ولی از ما گفتن بود بچسب به خودتو و عقلت

میگ اوکی ولی توجهش کم میشه پیام نمیده عوض میشه رفتارش

ببخشی مردی که بخاطر یه هوس رفتارش عوض شه گم شه بره جهنم دختر عقل نداری تو آخه بزنم تو سرت بابا فردا هزارتا بیماری میگیری تازه شوهرت هم نیست وای خدا فکر میکردم احمق ترین دختر ایران منم که. عزیزم آجی جون من اشتباهت را کردم تو نکن فردا عین اشغال پرتت میکنه خودت میمونی با غرور خرد ‌شدت عزت له شدت شده خودت را غل زنجیر کن گوشیت را بشکن تا ازسزت بیفته سخته گاهی غیر ممکنه به نظر میاد  ولی میشه با تلاش، 

2706