2733
2734
عنوان

ازاین جاریا نباشید لطفا

1849 بازدید | 50 پست

جاریم خودش رفته خرید کرده کم زیادشوکاری ندارم اومده خونه مانشسته پیش شوهرم میگه چیه بابا خرید نری بهتره و توبابچه نرو شوهرت بره یاازدستفروشای محل بخر 

خب خرید رفتن یا نرفتن جاری چه ربطی به جاری داره 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

سلام گلم خوبی ؟ دخملی چطوره ؟

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

محلش  نذار تحفه خانومو ، جاریه دیگه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

مگه شوهرت دهن بینه؟؟یعنی حرف جاریت رو همسرت تاثیر گذاره؟

شوهر من فعلا با جاریم چپ افتاده و فقط از دور بهم چنگ و دندون نشون میدن منو برادرشوهرم میشینیم در حین چایی خوردن اینا رو تماشا میکنیم

واقعا از این وضع ناراضیم

2738
سلام خوبم ممنون دخملی هم خوبه  چخبر

فدای تو ، دلم برات تنگیده بود 😍

والا اعصابمو خورد کرد این چیزا کارای شخصیه  من که ازاین دخالتا نمیکنم

میفهمم عزیزم برا منم پیش اومده متنفرم از دخالت

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ ....
حالا براتو خوبه برا من کلی به مابدهی دارن رفتن چنددست خرید کردن  براخودشونوبچه هاشون بعد من هنو ...

الهیی 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2706