2752
2734
عنوان

تک فرزندی خوبه یا بده؟

80 بازدید | 13 پست

من ۲۱سالمه یه پسره ۸ماهه دارم دیگه دلم نمیخاد هیچوقت بچه بیارم همسرمم موافقه وضعیت مالیمونم خوبه رو به بالاس 

بنظرتون تک فرزندی خوبه؟

خدا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه به نظرم نیازداره به ی همصحبت مثل خواهربرادر

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم
2731

من به شخصه از اینکه برادر دارم خیلی راضیم

ولی برای خودم تصمیم دارم فقط یه بچه بیارم چون واقعا شرایطی ندارم که تعداد بیشتر بچه داشته باشم.

نمیدونم درسته یا نه ولی تو جامعه مدرن شرایط اینجوری ایجاب میکنه

ن بابا خواهر برادر برا چیشه ..

بخدا اینا ازدواج کنن برن نهایت یک شب مهمونی پیش هم باشن ماهی ی دفه همو ببین...کلن غریبه میشن 

دیگه فکر کن ارث هم در کار باشه ب جون هم میوفتن

الان زن دایی من ک با داداشاش قهر بود رابطش با خاهرا بهتر

ولی مادرش پدرش ک فوت شدن سر ارث خواهرا هم با هم دشمن شدن...

من خواهر برادرام بد نیستن ولی غصشون باید بخورم

میگم کاش مامانم حداقل ۲ تا یا ۳ بودیم مشگلاتمون کمتر بود

تک فرزندی قطعا خوب نیست. هم جامعه به سمت پیری میره هم خودتون 20 سال دیگه غبطه میخورید چرا فرزند کم دارید هم فرزندتون در بچگی و بزرگیش نیاز به خواهر برادر داره

اما اینکه الان نمیخوایید طبیعیه الان زوده بزارید قشنگ بچتون بزرگ بشه به فاصله 3 تا 5 سال اقدام کنید. با وضعتون و خانوده تون راحت 3تا بچه توی ده سال خدا بهتون بده ببینید چقدر زندگی شیرین میشه

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم.