2737
2734

اسکل های سایت ۴ دسته هستن

دسته اول1️⃣ 

اصن نمیفهمن که وقتی طرف 

اومده پست گذاشته و درد دل کرده معنیش اینه که انقد ناراحت بوده و هیچکیو نداشته که اومده دل داریش بدین

بعد جای دلداری دادن میزنن طرف رو نابود میکنن😐

دسته 

بله دقیقا

یا میان نصیحت می‌کنند انگار عقل نداره درست از اشتباه تشخیص نمیده

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دسته بیل هستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728
نفرمایید 🥰❤️ 

خواسش میکنن شما کاربردی تر از دسته بیل سراغ دارید ؟ 😃😃😃😃

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
خواسش میکنن شما کاربردی تر از دسته بیل سراغ دارید ؟ 😃😃😃😃

چی بگم والا 😂❤️

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
من دسته بیل هستم

اسی دسته بیل❤️ را که دید ، سه دسته دیگه را فراموش کرد بگه....

کلا دسته بیل شما، حسن ختام بحث شد وگرنه که با توپ پر انگار اومده بود و از زمین و زمان سایت شاکی بود😄❤️

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی و عزیز من 💔🥺 و اموات خودتون بفرستید؟ باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح عزیزان آسمانی در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه.🤲💚
2740
اسی دسته بیل❤️ را که دید ، سه دسته دیگه را فراموش کرد بگه.... کلا دسته بیل شما، حسن ختام بحث شد ...

وای دقیقا 😂😂😂😂

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
وای دقیقا 😂😂😂😂

اسی جان

شوخی کردم

ناراحت نشیا

😘

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی و عزیز من 💔🥺 و اموات خودتون بفرستید؟ باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح عزیزان آسمانی در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه.🤲💚
وای دقیقا 😂😂😂😂

😄❤️

بله دقیقا یا میان نصیحت می‌کنند انگار عقل نداره درست از اشتباه تشخیص نمیده

خب عقل نداره دیگه، وقتی شوهرش کلی بدرفتاری میکنه باهاش یعنی دوسش نداره بعد این خانم بخاطر بی پولی شوهر بدجنسش میره از خانوادش پول میگیره و الانم شوهرشو یک فرد مظلوم میبینه ک داداشش فحشش داده، من جات بودم حداقل دلم خنک میشد تمام فحشایی ک شوهرم داد رو داداشم جبران کرد براش و واسه ی ادم بدجنس انقد ناراحتی نمیکردم و مظلوم پنداری نمیکردم، البته اینکه شوهرت الان بدبخت شده و ناراحته گریه میکنه واسه اینه داره کارمای بدی هایی که بهت کرده رو پس میده! توام دیگه اصلا به این مسائل فکر نکن و در کمال ارامش مواظب بچت باش تا زایمان و شوهرتم غلط اضافه کرد توام سلیطه شو بگو ابروریزی میکنم به همسایه ها یا خانوادت میگم راجبت