2733
2734

خودمم باورم نشد.

۷۰۰مانتو کتی سادع کوتاه خریدم.

۵۰۰شلوار جین 

۳۰۰کفشام

۲۰۰هم شالم

کیف هم داشتم نگرفتم.

اصلا باورم نمیشه همش یک میلیون و هفتصد خرج کرده باشم‌. لباسام ساده و شیکن چون امروز رفتم خرید مثلا شلوار جین هفتصد هزارتومانی رو  پونصد گرفتم.

مانتو هم قیمت زده بود یک و دویست گفتم تهش چند گفت یدونه از اون مدل مونده ما هم امسال سودمونو برداشتیم هفتصد بده برکت😂

من یه مانتو خریدم 6 تومن 😐

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

باقی رو بهتره نگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمتات عالیه اصلا گرون نخریدی

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2742

من سایزم ۴۸ هست باید گرونتر بخرم عزیزم 

ولی خیلی خوب و مناسب خریدی ..ب شادی بپوشید😊❤

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2740
عجب دل جیگری داریااا من اصلا نمیتونم اینقدر گرون بخرم. دو سه ماه دیگه دوبارع مانتو تابستونی میخوام ب ...

من ماهی سی تومن خرج میکنم لباس و لوازم ارایش و رستوران و چرت پرت عادت کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دلت شاد باشه 

چشم نزن خودت رو 😄❤

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

چ مایه دارین شما🥹

سی تووومن شاید خرج شش ماه منه 😞شایدم بیشتر.

مگه ماهی چقد درامد دارین شما

2706