2733
2734
عنوان

عین گاو میخورم

125 بازدید | 9 پست

یعنی حالم از خودم بهم میخوره با ۱۱۰کیلو وزن قد ۱۵۷

اندازه بشکم شکمم داره میاد رو زانوم کوونم شبیه طاقچه ژله شده بازم شبیه خوک فقط بلدم بلومبونم

دریغ از ی دره اراده اه اه

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

ومنی که ۹۷کیلوام و میخورم و عذاب وجدان دارم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تاپیک طنز بود یا واقعی ؟ آخه خنده دار گفتی  

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                                                                                                                                         عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            
2731
ومنی که ۹۷کیلوام و میخورم و عذاب وجدان داره

فقط بلدیم بخوریم

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
2740

عزیزممممم روزه بی سحری بگیر با افطار کمممم و اب زیاد و چای سبزززز و پیاده روی زیاددددد 

دو روز فقط اذیت میشی

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
فقط بلدیم بخوریم

اره بخدا .البته من قدم۱۶۷هست و قبل بارداریم۹۲بودم.الان شدم۹۷

عاشق خوردنم نمیشه رژیم گرفت خییییییلی سخته

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️