2733
2734
عنوان

بچه های یازدهم تجربی

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوال ۸ چهار و سه غلطه علت برای چهار :دوک تقسیم زمانی تشکلیل میشه که سلول لقاح بده برای اووسیت ثانویه و سه هم میتونه در حال تقسیم باشه و ولی اگه قبل سن بلوغ منظورشه درست میگیریم

عاااااااااااا عاااااآااااااا
2731
اخه چطوری  بلافاصله قبل از مرحله انافاز میوز متافاز هست که تتراد ها روی سطح استوایی یاخته آرای ...

سوال22

گ1:تجزیه سانترومر تو میوز فقط آنافاز ۲ هست،قبلش میشه متافاز۲،که کروموزوم در حداکثر فشردگیه

گ4:رشته های دوک هم در آنافاز۱ هم در آنافاز۲ کوتاه میشن،قبلش میشه متافاز ۱و۲،گزینه برای متافاز۱ درسته ولی متافاز۲ اصن تنراد وجود نداره...

مشاور کنکور  دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران            آیدی تلگرام و ایتا N_Hamidian@
واقعا؟🥲💔

هر یاخته‌ای که تو مرحله پروفاز۱ زن هست=اووسیت‌های اولیه که از زمان جنینی بودن(یه سری به دلایل نامعلومی😂 میمیرن،بقیه)

در بدن زن از آغاز پر یود شدن تا یا ئسگی کتاب گفته میشه ۳۰ ۳۵ سال،هر دوره که یک ماه هست هم معمولا فقط یه اووسیت اولیه مراحلشو تکمیل میکنه، پس وقت به همه نمیرسه😅

پس در زن بالغ ما تعداد زیادی اووسیت اولیه داریم که تو پروفاز۱ موندن و 'ممکنه' تا ابد تو همون پروفاز۱ بمونن

همشون حالت فولیکولی دارن(۲ درسته)

۴ داره میگه قطعا همشون تقسیم میشن میشن اووسیت ثانویه و ...،در حالی که گفتم خیلی‌هاشون وقت بهشون نمیرسه تو همون پروفاز ۱ میمونن ب تقسیم نمیرسه اصن

مشاور کنکور  دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران            آیدی تلگرام و ایتا N_Hamidian@
میتونم خواهش کنم لطف کنید تحلیل گزینه هارم بگید  ببخشید🧡 چون من متوجه این سوال نمیشم واقعا

8

(سوال از هر استفاده کرده)

گ1: اووسیتِ داخل لوله فالوپ،ثانویس،گفته اینا دو یاخته نابرابر ایجاد میکنن یعنی تقسیم میشه،در حالی اووسیت ثانویه معمولا تقسیم نمیشه و دفع میشه(مگر بارداری)

گ2:منظور هم اووسیت اولیس هم ثانویه،هر دو هم در تخمدان ایجاد شدن مشکلی نداره

گ3:منظور هر دو نوع اووسیته،خب همشون که تقسیم نمیشن و یاخته جنسی(تخمک) ب وجود نمیارن...

4: هر دو نوع منظورشه،اووسیت های اولیه چون حداقل وارد پروفازن دوک تقسیم دارن، ولی اووسیت ثانویه(به جز بارداری) به تقسیم نمیرسه پس دوک تقسیم و اینا تشکیل نمیده

هر یاخته‌ای که تو مرحله پروفاز۱ زن هست=اووسیت‌های اولیه که از زمان جنینی بودن(یه سری به دلایل نامعلو ...

خیلی ممنونم 

واقعا لطف کردید 

تشکر میکنم از بابت وقتی که گذاشتید♥️✨️

2706