2733
2734
عنوان

امان از دست قدیمیا😡 دل بنده خدارو شکست دلم سوخت🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 42 پست
خب بعضیا اینجوری ان دختر دوست یا پسر دوستن من دختر دوستم الانم باردارم و پسر 

شانس مبارک  من بدبخت از تو شکم مادر مشخص بوده 😐🤦‍♀️

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
وای ببخشید ناخوداگاه خندم گرفت😂😂

بخند تا دنیا به روت بخند اشکال نداره بیبی 😂🫂🥲

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو از بدو ورود شانس نداشتی😁😁😁🤦🏻‍♀️ ببخشید خنده ام گرفت

والا بخدا  راست میگی 😂😂😂👌

نه بابا بخند بیبی 🫂❤

حالا همین عمه بابام واسه نوش خاستگاریم کرد گفتم نه ایی سوخت  به تلافی گذشته ها 👌😂😂😂

پسر دوست بوده دیگه ... البته نمیدونسته چه دختر گلی میشی که عزیزم وگرنه اینجوری نمیگفته حتما

مرسی گلم ❤❤

هنوزم پسر دوستن 🤦‍♀️

همین عمه بالام اومد واسه نوه اش خاستگاریم کرد گفتم نه 😂😂😂👌

2731
2738

گاهی فک می کنم کاش با تجربه و افکار سن الانم بر می گشتم عقب 

من اگر جای زنداداشت بودم حرف مادربزرگت رو اصلا بزرگ نمی کردم برا خودم و میذاشتم به حساب قدیمی بودنش و کلا اینجور حرف ها رو دایورت می کردم به چپ پسر تو شکمم 

کلا زندگی به من یاد داده یکمی پوست کلفت باشم و تحویل نگیرم وگرنه اول خودم اذیت میشم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم