2733
2734
عنوان

امان از دست قدیمیا😡 دل بنده خدارو شکست دلم سوخت🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با داداشم دو قلو ام خب  زمانی که مامانم داشته زایمان میکرده سختش بوده عمه بابام گفته پسره ر ...

یا خدا  

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2728
من با داداشم دو قلو ام خب  زمانی که مامانم داشته زایمان میکرده سختش بوده عمه بابام گفته پسره ر ...

تو از بدو ورود شانس نداشتی😁😁😁🤦🏻‍♀️

ببخشید خنده ام گرفت

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
من نمیدونم اخه جنسیتی که خدا خلق کرده چرا باید بد باشه که مردم انقدر براش اوقات تلخی میکنند حالا سل ...

خب بعضیا اینجوری ان دختر دوست یا پسر دوستن من دختر دوستم الانم باردارم و پسر 

درخواست دوستی رد میکنم 
2738

وای ببخشید ناخوداگاه خندم گرفت😂😂

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

پسر دوست بوده دیگه ... البته نمیدونسته چه دختر گلی میشی که عزیزم وگرنه اینجوری نمیگفته حتما

چند سال پیش که پسر من کوچیک بود و جاریم دو تا دختر داشت ،یه سر بحث جنسیت رو باز میکرد و میگفت بچه فقط دخترررر ،پسر چیه ؟ به چه درد میخوره ؟ 

با من قهر بود و دیگه هم قصد بارداری نداشت ،رو این حساب میخواست منو با حرفاش  اذیت کنه مثلا 

و بعد چند سال خدا خواسته باردار شد ،بچه ش پسره !همه بهش میگن تو که پسر دوس نداری!اینه که میگن واسه اذیت بقیه حرف نزنین 

البته من کاری به کارش ندارم .و اون همچنان با من قهره 

خب بعضیا اینجوری ان دختر دوست یا پسر دوستن من دختر دوستم الانم باردارم و پسر 

عزیزم منم عاشق دخترم و الان باردارم ۶ هفته هرکی میبینه هی میگه از چهرت پیداست پسره و من واقعا ناراحت میشم چطور کنار اومدی

عزیزم منم عاشق دخترم و الان باردارم ۶ هفته هرکی میبینه هی میگه از چهرت پیداست پسره و من واقعا ناراحت ...

همینکه صدای قلبش و شنیدم مهرش به دلم افتاد بعد راستش بدم نمیومد یه پسر داشته باشم و بعد یه دختر که دخترم داداش داشته باشه البته رو دومی دیگه ریسک نمیکنم به احتمال ۹۵ درصد باز پسر میشه بعدشم عزیزم پسر هم باشه تو دوسش خواهی داشت خلاصه آدم نمیتونه بچشو نخواد ولی اون حس خلا دختر نداشتن باهام هست

درخواست دوستی رد میکنم 
یا خدا    

والا فک کن حالا من دهه دهشتادی ام مال خیلی وقت نیس 😑😑😑😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706