2733
2734
عنوان

یه خواب خیلیییی عجیب دیدم🫣

140 بازدید | 16 پست

خواب دیدم پیش دوست پسرم هستم.میخوام برگردم از پیشش. دقیقا روز پنجشنبه بود تو خوابم.با اینکه جمعه فرداش بود و تعطیلی من اصرار داشتم زودتر برم. بعد قرار بود دوتا انگشتر بهم بده .تو خواب هم هیچ دلیلی برا گرفتن اون انگشترا نداشتم ازش. رفت انگشتر هارو آورد یدونه انگشتر زنونه با نگین صورتی ساده بود و یه دونه انگشتر عقیق خیلییییی بزرگ اندازه دو بند انگشت که به حلقه انگشتر یه قفل بسته هم زده شده بود. تو خواب انگشترا رو داد بهم. بغض کرد گفت عقیق یادگار بابابزرگش هست مواظب باشم قفل باز نشه .

ادامه رو اگه هستین بگم😰

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم انگشتر عقیق رو پسش دادم به خودش.

فرداش خوابم رو براش تعریف کردم.

دقیقاااااا همون انگشتر رو بابابزرگش قبل فوتش داده بوده به دوست پسرم.که بندازه تو حرم امام علی.و سال ۹۸ انداختش. 

معنی خوابم چی میتونه باشه؟کسی میدونه؟🥲🥲🥲

2742

منم امروز یه خواب عجیب دیدم 🤭😄

دیدم منو دوستم رفتیم توی مغازه خرید کنیم بعد فروشنده با دونفر دیگه مارو می دزدند میندازن تو زیرزمین  من خییلی می ترسیدم ازشون بعد ما یه جور که نفهمن با گوشی به پلیس خبر دادیم پلیس اومد با اونا درگیر شد 

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
منم امروز یه خواب عجیب دیدم 🤭😄 دیدم منو دوستم رفتیم توی مغازه خرید کنیم بعد فروشنده با دونفر دیگه ...

@bodycoach   سلام عزیزم هم تعبیر خواب منو لطفا بگو هم استارتر 🙏🏻🧡

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
منم امروز یه خواب عجیب دیدم 🤭😄 دیدم منو دوستم رفتیم توی مغازه خرید کنیم بعد فروشنده با دونفر دیگه ...

خواب کاراگاهی  بوده هاا😂😂😂😂

اخه برا من خواب انگشتری رو دیدم که قبل خوابم ازش خبر نداشتم😬

2740

دوست پسرت حس دلبستگی و عشق بهت داره ،دلش میخواد شما از نظر روحی آرامش داشته باشین ، با اینکه عشق و آرامش تو رابطه تون هست شما یکم عجله داری واسه مرحله بعد زندگی

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

سلام عزیزم ،،، حس می‌کنی مثل قبلاً واسه هدفت نمیجنگی و تلاش نمیکنی ،انگار یه کسی یا موضوعی باعثش شده ،اما به خودت میای کم کم و به حالت قبلت برمیگردی

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
سلام عزیزم ،،، حس می‌کنی مثل قبلاً واسه هدفت نمیجنگی و تلاش نمیکنی ،انگار یه کسی یا موضوعی باعثش شده ...

ممنون عزیزم لطف کردی🌹☘️

دوست پسرت حس دلبستگی و عشق بهت داره ،دلش میخواد شما از نظر روحی آرامش داشته باشین ، با اینکه عشق و آ ...

مرسی عزیزم از اینکه خیلی قشنگ تعبیر کردی برام.میشه این قسمت رو یکم دقیق تر بهم بگی.انگشتر عقیقی که یه قفل بهش خورده بود تو خواب و گفت یادگار پدربزرگش هست. وقتی هم خواب رو تعریفرکردم تایید کرد ک گفت دقیقا شکل همون انگشتر رو پدربزرگش قبل مرگ بهش داده بود تا تو حرم امام علی بندازه و اینکارو کرده.من قبل این خواب اصلا از همچین انگشتری خبر نداشتم.

مرسی عزیزم از اینکه خیلی قشنگ تعبیر کردی برام.میشه این قسمت رو یکم دقیق تر بهم بگی.انگشتر عقیقی که ی ...

خواهش میکنم عزیزم ،،، عقیق تعبیرش آرامش روحیه ،، اما اینکه گفته واقعا همچین انگشتری هست تعبیرش روشه دیگه ،اما قفل روش ذاحتمالا دوستت یه گیر کاری یا عاطفی داره 

2706