2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از نظر من نمیارزه 

یه سفر خوب برو به جاش 

برای یک شب به نظرم حیفه، یا میتونی به جاش کمک کنی به جهیزیه ی یک دختری که میخواد ازدواج کنه و پول نداره کلی هم دعای خیر برای زندگیت میاد 

بازم مختاری هر تصمیمی بگیری 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2740
از نظر من نمیارزه  یه سفر خوب برو به جاش  برای یک شب به نظرم حیفه، یا میتونی به جاش کمک ...

اخه سفر فقط داخلی میشه رفت دو نفر با ۵۰ تومن که رفتیم ولی کمک به بقیه هم گزینه ی مناسبیه

من چرا بیزارم از جشن عروسی😐

اگر به نظر خودم باشه جشن نمیگیرم 

از شلوغی و مهمونی بیزارم

شما هم اگر دوست دارین بگیرین

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
اخه سفر فقط داخلی میشه رفت دو نفر با ۵۰ تومن که رفتیم ولی کمک به بقیه هم گزینه ی مناسبیه

اره کمک کنی زندگی یک نفر رو سامان بدی هم حال خودتون خوب میشه هم کلی دعای خیر برای زندگی تون نصیب تون میشه 😍

خوشبخت باشی عزیزم 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
ممنون عزیزم ایده ای خوبی بود❤

❤️😘

2706