2733
2734
عنوان

رسم اصلاح نکردن صورت موقع فوت نزدیکان

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 22 پست

دليل رسمو نميدونم 

ولي علنا عزاي هيچ كس رو نگه نداشتم 

اولش هم مادربزرگم بود سر ١٥روز رفتم 

مادرشوهرم گفت چرا گفتم ربطي نداره تو دلم خيلي ناراحتم و مادربزرگم همچنان بعد سالها تو خوابم ميادو برام خبر مياره 

دلتنگش كه ميشم مياد تو خواب يه دل سير حرف ميزنيم 

بعدها دايي شوهرم فوت كرد 

رفتم 

زن دايي شوهرم متلك انداخت مادرشوهرم گفت مادربزرگ خودشم فوت كرد رفت 

همون بود كه بود 

نه ما این رسم رو. نداریم  البته داریما ولی قانون شکنیم😁😁 زیش و سبیل ابرو و تمیز نبودن م ...

ن والا اگه اینطوره پس موهای بدنمون روهم نباید شیو کنیم از شدت ناراحتی....😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قدیما به این چیزا اعتقاد داشتم ولی الان دیگه نه میگم خب که چی اصلاح نکنم .

خیلی هم رو خودم کار کردم ،که حرف بقیه اصلا برام مهم نباشه .

سنت که می‌ره بالا خیلی چیزا دیگه برات بی اهمیت میشه .

مخصوصا حرف مردم 

2731
دليل رسمو نميدونم  ولي علنا عزاي هيچ كس رو نگه نداشتم  اولش هم مادربزرگم بود سر ١٥روز رف ...

منم همینطورم خیلی ناراحتم از رفتنش هرشب ب یادش گریه میکنم باورم نمیشه دیگه نیس ولی خب..

خیلی رسم چرتیه خدا خودش گفته النظافتو من الایمان دیگ نمیدونم مردم چی میگن

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁