2737
2739
عنوان

کنکور فرهنگیان

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 63 پست
اششالا قبولیت عزیزم توام برا من دعا کن خیلی شرایط سختی دارم من روبیکا ندارم عزیزم ولی ایتا دارمMary ...

با ایتا ببین درست پیام دادم؟؟؟؟

فقط سریع عزیزم 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
واقعا فداتشم خیلی امید گرفتم تازه اون پزشکی بودا و از صفر من ک فرهنگیانم و رشتم انسانی راحتره بعدشم ...

اره عزیزم کلی وقت هس به حزف هیچ کس هم توجه نکن فقط تلاش و توکل قبولی فرهنگیان عین آب خوردنه و کوچکترین هدفیه که میتونه یه انسان داشته باشه روی نهایی خیلی تمرکز کن واو به واو کتاب رو بخون بدون استرس و با آرامش مطمئن باش قبولی قبول شدی تگم کن 

یاحق

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رشتم انسانیه  هدفم فرهنگیان 😞😞😞

حله بهت قول میدم کمکت کنم تو مدت کم کلی جلو بیوفتی .

اگ خودت بخای و جدی باشی 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
بخدا به درس علاقه داره خب ولی شرایط خوندش رو نداره بچه طلاقه‌ کسی حمایتش نمیکنه کلی کار خونه میکنه&n ...

وای اره عزیزم خیلی شرایطش سخته ولی مطمئنم تهش موفق میشه چون با اون همه سختی هنوز پی گیره در سه و بیخیال نمیشه خیلی همون دیپلوم ندارن بیخیال درس شدن ولی ایشون اینجوری 

من از ته براش آرزو دارم موفق شه چون خیلی سخته درکش میکنم

2742
وای اره عزیزم خیلی شرایطش سخته ولی مطمئنم تهش موفق میشه چون با اون همه سختی هنوز پی گیره در سه و بیخ ...

❤️❤️

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

سلام عزیزم . اول اینکه مشاور نظر شخصی خودشو گفته. نظر شخصی. بهش وحی نشده که بگیم حتما حرفش درسته و صد در صد ب حقیقت می پیونده !!! ممکن بود شما با یه مشاور دیگه ای صحبت کنید و اون میگفت میشه و فلان.

دوم اینکه چرا وقتی کسی ناامیدتون میکنه باز هم به حرفش توجه میکنید ؟! یعنی شما اگه خوب درس بخونید و حد نصاب لازم رو بیارید قبول نمیشید ؟! مگه میشه اصلا؟ این قانونه هرکسی درست درس بخونه و سر آزمون بتونه علمش رو پیاده کنه و هنر آزمون زدن داشته باشه حد نصابو میاره و تموم. سازمان سنجش از شما سوال نمیکنه خانم شما از کی شروع ب مطالعه کردی! یا خانوم شما روزی چند ساعت خوندید ؟ یا مثلا اون کسی ک روزی فلان ساعت خونده رو ما قبول میکنیم ! ب اینا کار نداره ک عزیزمن ! 

الکی گنده نکنید این موضوعو برا خودتون در حدی ک انقدر بترسید ک نیاز داشته باشید مشاور ب شما امیدواری بده ! و چقدرم ک امیدواری داد ! شما خودتون باید ب خودتون امید بدید ، الان هزاران نفر تو کشور شرایط شما رو دارن و تازه میخوان استارت بزنن. شما الان جا بزنی چی میشه ؟ هیچی راه رو هموار میکنی برای کسایی ک الان استارت میزنن و مثل شما ناامید هم نمیشن و تا آخرش ادامه میدن. پس جا نزنید بازی هنوز تموم نشده. مباحث پرتکرارو بخونید و تست بزنید و مرور و تموم. به رحمت و مهربانی خدا اعتماد کنید ، ناامیدی از درگاه خدا گناه بسیار بزرگیه .اینستا رو پاک کنید و سرتونو بیارید پایین فقط بکوب بخونید تا 7 اردیبهشت و راحت کنید خودتون رو. موفق باشید.

سلام عزیزم . اول اینکه مشاور نظر شخصی خودشو گفته. نظر شخصی. بهش وحی نشده که بگیم حتما حرفش درسته و ص ...

عالی گفتی ‌..

کاملا حق ...

سلام عزیزم . اول اینکه مشاور نظر شخصی خودشو گفته. نظر شخصی. بهش وحی نشده که بگیم حتما حرفش درسته و ص ...

باید بگم جامعه ما ب داشتن آدمایی مث شما باید افتخار کنه

ایشالا خدا توی مسیر زندگیت هر قدمی ک برمیداری پایان خوشی داشته باشه 

مرسی ازت لطف کردی

2740
باید بگم جامعه ما ب داشتن آدمایی مث شما باید افتخار کنه ایشالا خدا توی مسیر زندگیت هر قدمی ک برمیدا ...

عزیزم ممنون از انرژی مثبتت و خوشحالم که پیامم حالت رو خوب کرده ان شاءالله همیشه موفق و سربلند باشی❤

منم کرجم ... هدفم فرهنگیانه ... یه چیزی بهت میگم و میرم ... تا آخرین روز کنکور آویزه ی گوشت باشه... تا وقتی که سوت پایان به صدا در نیومده ناامید نشو ... !! من پارسال با رتبه ۱۱ هزار دعوت به مصاحبه شدم ... روز قبل مصاحبه که رفته بودیم درمانگاه فرهنگیان واسه معاینه ،،، یه دختره برگشت بهم گفت من پارسال ۹هزار شدم قبول نشدم... تو با ۱۱ هزار چه امیدی داری !!!  یه دختره ام بود ۱۶ هزار شده بود ... اون به حرفش محل نداد ... ولی من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و کلا ناامید شدم... طوری که مصاحبه هامو افتضاح دادم ... نتایج که اومد دیدم اون دختره که ۱۶ هزار شده بود بهم پیام داد دانشگاه نصیبه تهران آموزش استثنایی قبول شده !!! میدونی من نابوددد شدم اون لحظه ... چون من قبول نشده بودم... کارنامه سبز که اومد دیدم من کد ۷ خوردم اونم برای ۱۴تا کدرشته فرهنگیان !!! یعنی من آموزش ابتدایی و چندتارشته ی دیگه با همون رتبه قبول بودم ولی مصاحبه تخصصی نمره نیاورده بودم !!! فقط به خاطر حرف یه دختری که نمیشناختم و روز قبل مصاحبه توو درمانگاه ناامیدم کرد !!! میخوام بهت بگم ناامید نشو و با تمام قوا این یک ماهه رو بجنگ ... بببین هیچکس نه خونوادت نه حتی خودت روزهای قبل رو نمیبینه... ولی این یک ماهه خیلیییی توو چشمه ... تمام تلاشتو بکن... در ضمن کرج ظرفیت بالایی داره امیدوار باش و فقط بخون !!! 

منم کرجم ... هدفم فرهنگیانه ... یه چیزی بهت میگم و میرم ... تا آخرین روز کنکور آویزه ی گوشت باشه... ...

وااااای با یازده هزار دعوت شدی اون دختره هم با ۱۶ هزار دعوت شد؟

میدونی چقدررر امید گرفتممم؟؟؟خدا هیچ وقت امیدتو ناامید نکنه عزیزم 

ایشالا برسی ب اون چیزی ک‌میخای

تو لیاقتشو داری عزیزم تلاشتو کن‌امسال قبولی

تو میتونی دانش آموزانی خیلی خوبی تحویل جامعه بدی دست نکش ازش 

بازم مرسی ازت🥺من از فردا شروع میکنم از ی دختر خانومی همینجا نی نی سایت اشنا شدم خدا خیرش بده برنامه فرستاده بهم از فردا شروع

ب امید قبولی دعا کن برام

وااااای با یازده هزار دعوت شدی اون دختره هم با ۱۶ هزار دعوت شد؟ میدونی چقدررر امید گرفتممم؟؟؟خدا هی ...

ان شاءالله که قبولی🤍 اصلا ناامید نشو ... از فردا هم گوشی رو بذار کنار فقططط بخووون ... تا جووون داری بخون... مطمعن باش قبول میشی🤍 تازه اینم بهت بگم رفته بودم واسه اعتراض کد ۷ دانشگاه فرهنگیان پردیس امیرکبیر یه دختره هم بود با ۱۸ هزار آموزش ابتدایی قبول شده بود ... اینقدررر خوشحال بود که نگو... ظرفیت کرج بالاست ... فقط تلاش کن ... ان شاءالله که قبولیم💚

ان شاءالله که قبولی🤍 اصلا ناامید نشو ... از فردا هم گوشی رو بذار کنار فقططط بخووون ... تا جووون دار ...

ابنایی ک ممیگی‌برا پارساله؟؟واقها باید اصلااا ب حاشیه دقت نکرد میدونی چرا؟

چون من همین مشاور بهم گف دیگ ته تهش با ۴ هزار ولی الان داری میگی‌با ۱۸ هزار رفته 

خدا نگذره از اونایی ک با حرفاشون ادمو انگار آب سرد میریزن رو سرشون مثلا وقتی مشاور ب من‌میگ با ۴ هزار مسلما من امیدمو انگیزمو از دس میدم ولی وقتی بگه با ۱۸ هزار هم برداشته خب انگیزه میگیرم واقعا خدا ازشون نگذره توام اگ حرف اون دختره نبود شاید همین پارسال دانشجو بودی ولی عیبی نداره فدا سرت حتما خدا صلاح دونسته ک امسال با رتبه شایسته تری بری فرهنگیان 

منتظرم خبر قبولیتو بشنوم عزیزم 

ساکن‌کرجم‌هستی ب منم دعا کن شاید باهم توی دانشگا امیر کبیر ب حق این روزهای عزیز هر دو قبول شدیم 🥺🥺🤲

2706