2737
2734

بیچاره همسایه خالم اینا بود سر این که مکد رو میخواسته بکشه یکم جلو حواسش نبوده کمدم باهاش کشیده شده افتاده بچه دوسالش البته پارسال این اتفاق افتان بیچاره الان باید باز سر اون اتفاق هر سال دم عید بسوزه  این خانه تکانی چیه مردم واسه خودشون رسن کردن به خدا پدر مردم رو در میاره خودم سر خونه تکونی نابود شدم الان زیر پتو دارم جون میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این اتفاقای دم عیدی منم خیلی ناراحت میشم دوسال پیش تو محله ی مادرم اینا یه پسر تو چهارشنبه سوری مرد 

هرسال میگم وای بیچاره مادرش 

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

من هیچ سالی خونه تکونی نداشتم

فقط اگه گرد گیری ظروف کابیت لازم بوده انجام دادم

ولی کلا امسال این ویروس جدید رو گرفتم

مرگو ب چشمم دیدم فقط دنبال سلامت خودم 

برامم خونه مهم نیست 

چون طی سال همیشه تمیز کردم 

چیزی رو هم جمع شده ندارم

2738
مکد رو میخواسته بکشه جلو کمدم باهاش اومده از این کمد زمینی ها بوده

مکد چیه؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
مکد رو میخواسته بکشه جلو کمدم باهاش اومده از این کمد زمینی ها بوده

آخ آخ بچش فوت شد؟ نتونست کمدو بگیره؟الان بچه داره؟😥

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️

[QUOTE=332345498]من هیچ سالی خونه تکونی نداشتم فقط اگه گرد گیری ظروف کابیت لازم بوده انجام دادم ولی کلا امسال ...[/QUOTEببخشید که میپرسم خونتون اپارتمانیه یا حیاط دار من حیاط داره همشاگردی خاک و کمد و کمد دیواری نداره همه چیز بعد یه مدت کلا به هم میریزه

من هیچ سالی خونه تکونی نداشتم فقط اگه گرد گیری ظروف کابیت لازم بوده انجام دادم ولی کلا امسال ...

وای منم این ویروسو گرفتم الان دو هفته هست که اصلا خوب نمیشم 

چیکار کنم که بهتر بشم ؟ به خدا دیگه خسته شدم😔

خواهر زندایی شوهر منم یه دختر دانشجو بودن انقدددد اصن دختر با شخصیت بود متاسفانه اونم رفته بود رو چهارپایه میفته از پشت سرش میخوره به لبه تیز در جا میمیره اونم تو خونه تکونی عید کوفتی جونشو از دس داد🥺🖤حالا خانوادشم پولدار بودن همیشه واسه تمیزی یکیو صدا میکردن از بیرون اونسال میگه میخام خودم خونه تکونی کنم انگار عجلش اومده بود

2706