2733
2734
عنوان

سرفه بعد از عمل میکرو چقدر مضر است

1787 بازدید | 4 پست
لطفا کمک کنید.من سه شنبه 18 ابان میکرو کردم و سرما هم خوردم وازچندساعت بعد سرفه کردم وروز پنح شنبه بعد از سرفه لکه بیتی بارنگ قهوه ای و رقیق وکم دیدم .نگرانم مربوط به جنین باشه وکنده شده باشه.کسی اطلاعاتی داره ؟کمک کنید این دفعه 7 من است که میکرو می کنم وجسابی درماند ه ام
عزیزم این لکه بینی ها ی روزهای بعد عمل طبیعیه.فدات شم مگه جنین چند ماهه خواستی سقط کنی که کنده بشه و خونریزی کنه؟! نه. البته حق داری نگران باشی ولی بعضی از دکترا معتقدن استرس خیلی تاثیر منفی داره -گرچه خودم چندتا مقاله خوندم که میگفت ارتباطی نداره- ولی کلا بهتره ریلکس باشی شماره تماسم رو واست میل کردم اگه تونستی تماس بگیر باهم درد دل کنیم چون کلی حرف دارم واست!...بوووسسسسس
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یاس عزیزم من به خاطر آلرژی سرفه می کنم از دکتر سوال کردم گفت جنینها فقط چند تا سلول بیشتر نیستن خیالت راحت باشه هر چقدر شدید سرفه کنی اونا متوجه نمی شن و هیچ اتفاقی نمیفته
2742