2733
2734

لطفا ی صلوات بفرستین برای رضای خدا 😍سلامتی و ظهور سریع اقا امام زمان انشالله😍

هدیه به تماااام معصومین و پیامبران از جمله امام رضا امام جواد حضرت معصومه و امام هادی و ...😍

هدیه به تمااام شهدا از جمله امام حسین حضرت ابوالفضل و شهید ابراهیم هادی و تماااام شهدا 😍

و شادی روح تمااااام رفتگان از جمله عزیزان از دست رفته ی من و عزیزان از دست رفته ی شما 😍

ممنوووونم خداخیرتون بده انشالله 😍 انشالله به حق همین عزیزان خودشون واسطه میشن پیش خدا که زندگیامون رو سراسر شادی و خوشبختی و ارامش کنن و عمرطولانی و زندگی پر از رزق و روزی و برکت بهمون بدن انشالله 😍 و فردا و امروز ۲۸و۲۹ اسفند  ۱۴۰۲ روزهای دوشنبه و سه شنبه هم برامون روز های خیلیییی خوشحال کننده و خوب و شادی باشه انشالله ب حق حضرت زهرا😍انشالله کلا عید خوبی باشه برای هممون و با شادی و خوشبختی بگذرونیم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ از همه التماس دعا دارم خیییی ...

عزیزززم ❤

ان‌شاالله فرزند سالم و صالحی باشه و قدمش پربرکت باشه براتون

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹