2737
2739
عنوان

بچه دومم هم دختره شوهرم خیلی ناراحت شده چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8496 بازدید | 56 پست

واااا عزیزم انگار خودتم یه جورایی تفکرات شوهرت رو داری !!

خب بچه های جاریت هر چی می خوان بشن مگه مسابقست ؟؟ هر کی پسر داشته برده هر کی دختر داشته باخته ؟؟ ول کنید این تفکرات رو تو رووو خدااا

من حق میدم که هر کسی بلاخره ممکنه به یه جنسیت خاصی تمایل بیشتری داشته باشه ولی برتر دونستن و افتخار دونستن و ناراحت بودن بعد از تعیین جنسیت رو درک نمی کنم

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

چند روزه خونه مامانم هستم تلفنی باهام سر یه موضوع دیگه حسابی بحث کرد بهش گفتم اگر بخوای سر دختر شدن دومی سر به سرم بذاری یه بلایی سر خودم میارم

نمیدونم کار درستی کردم یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها راس میگن 

کاریش نداشته باش خودش کم کم عادت میکنه

تو شاد باش و از بارداریت لذت ببر

میخواست حواسش باشه موقعی ک اون کارو انجام میداد ناخواسته باردارت نمیکرد.

اتفاقا تو شاکی باش.

والا من الان باردارم و بچمم دختره گاهی طلبکارانه ب شوهرم میگم چرا عین فلانی نتونستی ی پسر تو شکم من بندازی و از این حرفا خخخخ

همیشه باید طلبکار بود 

2731

البته به شوخی بهش میگماااا

من خودم عاشق دخملمم

ولی در کل تو یه مدت برو یه گوشه بشین و زیاد حرف نزن و خودتو ناراحت نشون بده.

وقای اومد طرفت و گفت چرا ناراحتی بهش بگو چرا نتونستی مثل فلانی یه پسر بندازی تو شکمم؟بگو مقصر تویی

خیلی شیک و مجلسی طلبکار باش

خخخ سمانه منم هروقت حالم بده یه مشتی چیزی به شوهرم میزنم میگم تقصیر توئه هاااا 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

خخخ سمانه منم هروقت حالم بده یه مشتی چیزی به شوهرم میزنم میگم تقصیر توئه هاااا 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بیخودی خودت رو عصبی نکن عزیزم ،، بلاخره براش عادی تر میشه ، غیر مستقیم روش کار کن

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
2740

به خدا ما دو تا خواهر بیشتر نیسیم اننقدرررر به هم وابسته ایم که خدا میدونه...همیشه پشت هم هستیم همه درد دل هامونو به هم میگیم انقدر که اصلا کمبود پسر حس نمیشه 

به شوهرت بگو دخترا بابایی میشن دختر نعمته پسر رحمته 

من بابام میگف وقتی من به دنیا اومدم یه مرده هم بچه ش دختر بود عصبانی بود بابام بهش گفته دختر نعمته دختر ناز داره همیشه هوای باباشو داره انقدر که دختر عصای پیری پدر مادره پسر نیستش چون اون بار یه زندگی رو دوشش هست ممکنه اونقدر نتونه برسه به پدر مادرش ولی دختر همیشه دلسوزه 

♥گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی؟                 دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را!♥

کوثر خانمی من تو رو کامل میشناسم سر بچه اولت یادته هی دعوا کردی تو سونو گفتن شاید مشکل کلیه داشته باشه غصه می خوردی 

نکن خواهر من توکل کن من تو فامیل دیدم اینجوری بودن قهرم کردن وقتی بچه اومد عاشقش شد پس بی خیال باش

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

منم دو تا دختر دارم البته شوهرم فرقی براش نداشت ولی خودم علاقه زیادی به دختربچه ها داشتم خداروشکر الان دوتا دختر دارم چارساله ونیم و یه سال و نیم

از وقتی که دختر دومم اومده و خانوادمون چار نفره شده صمیمیت و محبت تو خونمون بیشتر شده 

من خیالم راحته اگه یه زمانی من و همسرم نباشیم دخترام همدیگه رو دارن و تنها نمیمونن 

خانواده هایی که دوتا دختر دارن شادتر هستن شک نکن😍

♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡

واقعا پسر غیر جدایی چیز حاصی نداره😁

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706