2737
2734
عنوان

همین الان (。◕‿◕。)

146 بازدید | 26 پست

دلم یه شریک زندگی با بینی بلند و استخونی میخواد که نقاش باشه 

لاغر باشه یعنی ندونه چجوری دمبل پشت بازو بزنه 

دوست دارم خوابِ مژه هاش رو به پایین باشه

سلیقه لباساش چارخونه آبی و یشمی باشه 

موسیقی کلاسیک خارجی و سنتی ایرانی گوش بده

فیلمای معمایی و انیمه ببینه 

کتاب بخونه، شعر سعدی و مولانا حفظ کنه

اهل خلق کردن باشه 

گل بکارههه دلم میخواد عاااشق گل وگیاه باشه

دوست دارم نجاری و سفالگری بلد باشه

رو غلط املایی حساس باشه

مامانش همه مدل غذایی و همه مدل ترشی بلد باشه درست کنه

باباش دختر دوست باشه

خواهرش از خودم بزرگتر باشه

دلم میخواد نامه نوشتن بدونه ، یادداشت بزاره،  بلد باشه قلب بکشه، بدون حرف زدن عاشقی رو نشون بده.  

دوست دارم دوران بچگی و گذشته خوبی رو گذرونده باشه

میدونم آش شله قلمکاری شد ولی به نظرتون همچین کسی پیدا میشه؟! 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

دیگه چی؟

فقط 47 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پر از ایده برای نوشتن رمان و فیکشن اما بسیار تنبل! لطفا درجواب پست های من یک "پاشو برو ادامه فیکت رو بنویس" بگویید بلکه شاید تکونی به خودم دادم 😂😔 تازه گوربه هارو هم دوس دارم:>🐈‍⬛ سینگل بخ بخ♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشالله ک یه مهربونش نصیبت بشه❤

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢
2738
چه روحیه‌ و سلیقه‌ی قشنگی داری تو دختر:)🫴🏻✨️ امیدوارم یکی با همین ویژگی‌ها سر راهت قرار بگیره.🤍

مرررسیی عزیزم همچین ❤❤

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

آقا 

چقدر اینی که گفتی مرد زندگیه 

یکی از اینا واسه منم پیدا کنید

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^
2706