2737
2739
عنوان

بچه حرف گوش نمیده

278 بازدید | 37 پست

دوستان سلام کسی بیدار هست یکم راهنماییم کنه؟

دخترم دو سال و نیمه هست ، اصلا ب هییچ وجه حرف میزنم گوش نمیکنه ، وقتی میخواد حرف بزنه همش با داد صحبت میکنه هی میگم آروم اصلا گوش نمیده همش داد میزنه جیغ میکشه ، راه میخواد بره فقططط میدوئه یا میپره،هی میگم آروم راه برو نپر صدا نده اصلا گوووش نمیده ، خب همسایه پایین چ گناهی کرده بنده خدا ، تا ی چیزیم میگم بهش میزنتم ، دگ واقعا کم اوردم روز ب روز دارم افسرده و پژمرده تر میشم دعواشم میکنم یا بعضی وقتا داد میکشم سرش ، بعدش عذاب وجدان میگیرم میشینم گریه میکنم ، کسی میتونه راهنماییم کنه دگ واقعا کم آوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دخترم دو سالو ۴ ماهه هست.عزیزم اقتضای سنشه.وقتی جیغ میکشه دور از جونت کر بشو اصلا به روش نیار اصلا ساکت میشه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

اگرم کار بدی کرد بهش بگو چون کارت بده من نگاهت نمیکنم و نگاش نکن نتیجه رو ببین.

البته منظورم دویدنش نیست خب بچس پس چیکار کنه.ببرش بیرون پارک 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2738
ن ایتا ندارم ، خیلی مشاوره و اینا گوش میدم ولی انگار تاثیر نداره اصلا

این کانال حرفاش خیلی عالیه. کوتاه و عالی

ببین گلم یه مدت بزن به در بیخیالی چون بچه به شنیدن "نه" عادت کرده

نکن نپر از این چیزا شده براش عادت

بذار این عادت از سرش بپره

تا حدی طبیعی هست تو سنش ولی هر چی شما بیشتر امر و نهی کنی بدتر میشه خیلی باهاش آروم صبور باش بازی نشستنی باهاش انجام بده یادش بده کارتون های هیجانی هم نزار تا جایی که شرایط مالی دارین ببرش براش اسباب بازی بخر من هر وقت برا بچم میگیرم حداقل تا یه مدت سرش گرم میشه مخصوصا بازی فکری دیگه کمتر سمت من میاد یا شلوغ کاری می‌کنه واسه هوش هم خوبه مخصوصا پازل بعد از ظهر ها یا زمانی هم که هوا خوبه ببرش پارک انرژیش خالی بشه خلاصه میگذره سخت نگیر 

2706