2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیفهمم  😭

من شما رو درک میکنم و میدونم که رنج کشیدن سخت هست ..من خودم هم رنج و سختی زیادی در زندگی کشیدم.....ببینید در ظاهر زندگی اگه همه چیز خوب باشه اما باز موقتیه و از بین میره یعنی اونایی که فکرمیکنید خوشبخت هستند تا جایی و چندسالی بیشتر نیست و همه ی شرایط ها در زندگی موقتیه چون این جسم ما موقتیه.......زمانی که متوجه بشید شما این شخص و جسمتون نیستید بلکه یک وجودِ بینهایت هستید که همیشه کامل و  در سعادت هست اونوقت به یک آرامش عمیق و شادی میرسید چون با حقیقت ها زندگی میکنید نه با ظاهر زندگی....اینکه شما به خواسته هاتون نرسید مهم نیست چون چیزی از ارزش شما کم نمیکنه و شما این شخصِ محتاج نیستید......این حرفام شعار نیست و از روی تجربه ی خودم و حقیقتی که توی زندگی هست گفتم که خودتون هم میتونید این حقیقت رو ببینید..

2740
میشه بیاید کارتون دارم

بفرمایید 

همینجا بگید

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

با امام رضا حرف بزن 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2706