2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ای یو ای میخاستم بکنم واسه تعیین جنسیت دکتر گفت مورفولوژی شوهرت پایین و شانست کم ۷ ماه باردار نشدم و در آخر ۲ ماه رفت بدنسازی و هر شب به نفر بهش گفته بود خرنوف بریز تو عسل بخور تا اسپرت خوب بشه و در کمال ناباوری من باردار شدم خیلی عجیب بود برام بخدا 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2742
من ای یو ای میخاستم بکنم واسه تعیین جنسیت دکتر گفت مورفولوژی شوهرت پایین و شانست کم ۷ ماه باردار نشد ...

آره شنیدم ورزش هم خیلی خوبه ولی شوهرم شرایطشو نداره از طب سنتی کلی دارو گرفته ۱۰ روزه شروع کرده همون عسل ژل رویان اینا داره میترسم جواب نگیره مورفولوژی ۵

ما هم ۳ تومن دارو دکتر داد فایده نداشت و من عطاری کلی چیز میز گرفتم حتی ژل رویال که میگی گرفتم بخدا وقتی رفت باشگاه اونجا طرف بهش گفته عقیم بودم ابن خوبم کرده فقط برو خرنوف بگیر آسیاب کن بریز عسل سیاه دونه کمی بریز توش اگه باردار  شدی دعام کن فقط 🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
ما هم ۳ تومن دارو دکتر داد فایده نداشت و من عطاری کلی چیز میز گرفتم حتی ژل رویال که میگی گرفتم بخدا ...

نمیدونم یه معجونی دادن بهش شاید این چیزارو داشته باشه ۱۲تومن هزینه کردیم ۱۰۰روز باید استفاده کنه دوباره آزمایش بده ببینیم تغییر کرده یا نه دکترم گفت بعد تعطیلات بیا آی یو آی ولی میدونم با این مورفولوژی نمیگیره دو بار حامله شدم طبیعی ولی زیر ۵ هفته سقط شد این طب سنتی هم گفت اگه حامله بشی تا ۱۲ هفته سقط میشه خیلی ضعیفه

نمیدونم یه معجونی دادن بهش شاید این چیزارو داشته باشه ۱۲تومن هزینه کردیم ۱۰۰روز باید استفاده کنه دوب ...

من تمام این راهت که رفتی و رفتم و نتیجه آخر بهت گفتم عربزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ممنونم لطف کردی🙏

🌷🌷🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره شنیدم ورزش هم خیلی خوبه ولی شوهرم شرایطشو نداره از طب سنتی کلی دارو گرفته ۱۰ روزه شروع کرده همون ...

اگه همسرتون مراکز ناباروری ازمایش داده ۵ خیلی هم خوبه کلا از ۴ به بالا طبیعی محسوب میشه حتی خود دکتراش هم میگن زیر ۴ هم باز قابل قبوله وقتی تعداد اسپرم زیاد باشه و امکان بارداری هست سقط زیر ۱۲ هفته بیشتر مربوط میشه به شکست دی ان ای یا dfi. تو ارمایشش dfi هم بوده؟ چند بوده؟

2706