2737
2739

نمیدونم

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
برای دوماه زوده کمردرد اصولا ماه های آخر میاد.  استراحت کن ببین خوب میشه یا نه اگر خدای نکرده ...

اره نمیدونم چرا اینجوری شد امروز ازظهر دردمیکنه🥹حتما بد خم وراست شدم چیزی برداشتم.یاجارو کردم...

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اره نمیدونم چرا اینجوری شد امروز ازظهر دردمیکنه🥹حتما بد خم وراست شدم چیزی برداشتم.یاجارو کردم...

اگه کار زیاد کردی برای همونه 

فقط یادت باشه این 3 ماه خیلی حساس و مهمه نباید کار کنی و چیزی سنگین بلند کنی و دستات رو بالا ببری 

منم تو هفته 7 لکه بینی شدم که با استراحت مطلق چند روزه خداروشکر قطع شد 

اها🤣ترشح داشتم یکم ولی طبیعیه

ترشح اوایل زیاده بعد کم میشه

نگران نباش بابا یکم دراز بکش به پهلوی چپ 

اصلا رو کمر نخواب

فعلا یه ماه مراقب باش خیلی 

چیزای سنگین اینا بلند نکن میخوای یه چیزی از رو زمین برداری‌ بشین خم نشو اصلا

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه کار زیاد کردی برای همونه  فقط یادت باشه این 3 ماه خیلی حساس و مهمه نباید کار کنی و چیزی سن ...

ععععع 🥹وای همونه پس جارو کردم طرفامو شستم طی کشیدم در کمدبالایی بازبود بستم...پس استراحت کنم خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترشح اوایل زیاده بعد کم میشه نگران نباش بابا یکم دراز بکش به پهلوی چپ  اصلا رو کمر نخواب فعل ...

ععع من روکمر میخوابم بیشتر.یجا نوشته بود ۳ماه اول هرجوربخوابی مشکلی نداره ک:(

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706