2733
2734
عنوان

وسواس فکری دارم؟ کسی اینجا داره؟

108 بازدید | 19 پست

من شنبه تحویل پروژه داشتم به معلمم خیلی ام پروژه مهم و سختی بود

بعد درست حسابی چک نکردم 

یکشنبه رفتم دوباره شمردم برگه هامو اوکی بود

جمعه یهو این فکر اومد تو سرم که درست حسابی چک نکردم و یه چیزی جا مونده یا یکی از برگه هام مثلا نبوده من نفهمیدم 

انقدر فکر کردم دارم دیونه میشم🥺🥺🥺🥺🥺🥺💔💔💔

از جمعه تاحالا هر ثانیه تو سرمه این حس میکنم مغزم داره میترکه🥺 

واقعا حالم بده هی میخوام خودمو قانع کنم چیزی نیست همه برگه هامو به معلم تحویل دادم ولی اصلا مغزم قبولش نمیکنه🥺

چمه من؟ 🥺 

کسی میدونه وسواس فکری دارم یا نه؟ 🥺

چیکار کنم خوب شم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم وسواس شدید دارم و کم کم دارم روانی میشم فک کنم تا چند ماه دیگه باید تیمارستان بستری بشم

منم همین طور دارم میرم تیمارستان دیگه... 

اخه من نمیدونم چمه نشستم همینطوری یهو افکار ای مزخرف میاد سراغم

منم همین طور دارم میرم تیمارستان دیگه...  اخه من نمیدونم چمه نشستم همینطوری یهو افکار ای مزخرف ...

ینی اگه بدونی من به چه جیزایی فک میکنم خندت میگیره، فک کنم راهش رفتن پیش روانشناس و روانپزشک و اینا باشه

2740
وای مثل من  فقط کسی که داره میفهمه چه دردیه  من از بچگی درگیرم

عزیزم الان میتونن بهم بگی من دارم یا نه؟ 😭😭😭

چمه اخه جمعه بخدا انقدر حالم خوب بود یهو این افکار ای مزخرف اومد سراغم

چه چیزایی خب؟ اگر دوست داری بگو

مثلا فک میکنم الان یکی اینستامو هک کرده و همینطور دوربین گوشیمو

بعد ی عکس داغون ازم گرفته تو پیج خودم استوریش کرده😂😂😂بعد میرم 1000 بار پیجمو چک میکنم 

انقد چک میکنم ک دستم خسته میشه دیگه

یا فک میکنم ممکنه از طرف من پیامی به کسی داده باشه😂😂🤦🏼‍♀️

بعضی وقتا دیگه میشینم گریه میکنم

عزیزم الان میتونن بهم بگی من دارم یا نه؟ 😭😭😭 چمه اخه جمعه بخدا انقدر حالم خوب بود یهو این افکار ...

شما بیشتر اضطراب داری. گاهی استرس شدید فکرهای شبیه وسواس ایجاد میکنه. بیماری وسواس فکری برای شما مطرح نیست. مگر اینکه از قبل هم علایم واضح وسواس رو داشته باشی

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706